Lapgap – pomysł na pokój dziecka

Lapgap to projekt, który powstał z myślą o stworzeniu własnemu dziecku prostej, kreatywnej przestrzeni do zabawy, dalekiej od masowej produkcji, kolorowych i plastikowych przedmiotów

pomysł na pokój

SKLEP

pomysł na pokój drewniane meble
pomysł na pokój drewniane meble

Wszystko zaczęło się od pomysłu na pokój

Po stoliku pojawiły się kolejne niezbędne do pokoju dziecka meble, łóżka i szafki. Następnie powstały takie które pozwalają uporządkować i zorganizować efektownie pokój małego człowieka. Biblioteczka na książki, skrzynie na klocki, półki na skarby, wszystko po to by utrzymać w ryzach dziecięcy nieład.

Dobrze urządzony pokój to podstawa udanych zabaw i utrzymania porządku w tym wielofunkcyjnym pomieszczeniu. Pomysłodawczyni marki dzieci się swoimi sposobami na pokój dziecka i porządek, o czym można poczytać w na stronie www w zakładce blog.

Obok stolika najczęściej zamawianym produktem jest super pudło na klocki. Zwykle dzieci mają ich więcej niż jedno, tutaj łatwo pomylić klocki. Gapblokbox posiada trzy wysuwane podziałki, które umożliwiają samodzielne podzielenie skrzyni na większe lub mniejsze wnęki, dzięki temu dostosujemy klockowy organizer do własnych potrzeb. Z kolei ulubionym produktem mamy projektantki jest podróżująca po domu biblioteczka na kółkach oraz półka Lap2.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Jeśli szukasz pomysłu na pokój dziecka, postaw na drewno

Wszystkie produkty Lapgap wykonane są ręcznie, z naturalnych materiałów, w niewielkiej rodzinnej stolarni, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Są solidnie wykonane, łatwo można je samodzielnie odnowić, własnoręcznie przemalować. To mebelki które posłużą nie jednemu dziecku, mogą pozostać długo w rodzinie. Przekazywane kolejnym dzieciom, zmieniając swoje kolory nabiorą charakteru i własnej historii.

Ideą Lapgap jest myśl i świadomość, jak bardzo przestrzeń i przedmioty, które otaczają dziecko kształtują jego wyobraźnię i wyczucie estetyki na przyszłość, biorąc pod uwagę kontekst wizualny i ekologicznym.

Pomysł na strefę mamy

 

Lapgap to nie tylko sklep, to również miejsce dla rodziców. Mamy w odrębnej zakładce 4mum mogą znaleźć dla siebie niewielkie meble i dodatki do wnętrz projektu mamy architekt.

A w artykułach na blogu przeczytać rady, jak urządzić logicznie pokój swojego dziecka, a w razie problemu z przestrzenią zwrócić się o pomoc w zaprojektowaniu pokoju z dziecięcych marzeń.

pomysł na pokój dziecka drewniana półka
pomysł na pokój dziecka drewniane łóżko
pomysł na pokój dziecka drewniana półka lapgap
Lapgap miejsce gdzie znajdziesz naturalne meble i dodatki do dziecięcego pokoju oraz dowiesz się jak stworzyć funkcjonalny i przytulny pokoik

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.