Wiosna to czas pikników. Spragnieni słońca, wykorzystujemy każdy pretekst i wolną chwilę, aby spakować smakołyki i ruszyć w plener. Tutaj mamy całkowitą dowolność w wyborze miejsca. Czy to własny ogród, plaża, leśna polna czy klimatyczny taras. Ty decydujesz! 

Razem z Mamissima przygotowaliśmy zestaw prawdziwego miłośnika pikników.  Jednym słowem BDW. Bardzo Dobry Wybór!

MAMISSIMA

1/Kubek niewysypek Skip Hop  2/Kocyk Jollein 3/Okulary Beaba 4/Przytulanka Maileg 5/Chusta sowa Maki Mon Ami 6/Silikonowe wiaderko 7/Termos Zoo Skip Hop  8/Plecaczek Ice Cream 9/Gra Memo Maki 10/Pojemnik na owady Navir

Jak stworzyć prawdziwy piknikowy klimat?

Dzięki użyciu tekstyliów oraz z niewielką pomocą matki natury, przenieś piknik na zupełnie nowy poziom. Mała ławka to idealny stół, a poduszki sprzyjają wielogodzinnemu wylegiwaniu się na trawie. Przygotuj na cały dzień przekąski łatwe do jedzenia palcami oraz przenośne grille, by być gotowym na biesiadę po zachodzie słońca.

piknik Mammazine_pomysł na piknik_2 Mammazine_pomysł na piknik_3 Mammazine_pomysł na piknik_4 Mammazine_pomysł na piknik_5

Źródło: Mat. pres. IKEA

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.