Oto przed Wami jedyny, wyjątkowy, letni numer magazynu Mammazine, który inspirowany był słodkim lenistwem, słońcem i powrotem do dzieciństwa.

Przedstawiamy 10 powodów, dla których musisz kupić MAMMAZINE Nr 2.

1. Współczesne kobiety nie mają łatwo. Z każdej strony wywiera się na nie ogromną presję : być idealną mamą, gotować eko, ćwiczyć, być perfekcyjną kochanką, żoną, rozwijać się zawodowo i przy tym zachować tzw. work-life balance. Anna Kulawik rozmawiała o ty jak to jest być mamą przez telefon i internet z trzema kobietami, które kochają dzieci i męża nad życie, ale też nie potrafią zrezygnować z pracy.

2. Powrót do dzieciństwa zobowiązuje. Specjalnie dla Was smaki dzieciństwa w wykonaniu Eweliny Szkutnik.

3. Są piękne, odważne i wyjątkowe. Kobiety, które zdecydowały się na wykonywanie męskich zawodów, nie mają wątpliwości, że pasja i miłość do tego, co robią na co dzień to sedno szczęści.

4. Tribal Pop to kwintesencja dalekomorskich podróży, moda dla dzieci, w której czuć wiatr i powiew orientu. A to wszystko w obiektywie utalentowanej Kariny Papadopoulos.

5. Usiądź do stołu z autorką bloga White Plate – Elizą Mórawską-Kmita. Poznaj smaki, które przypominają jej o dzieciństwo.

6. Mammazine z wizytą u Julii Rozumek celebruje codzienność w drewnianej chacie na skraju lasu. Przekrocz próg jej domu, poczuj domowe ognisko i zostań u niej na dłużej.

7. Jedz, módl się, kochaj i zwiedzaj Bali! Poznaj atrakcje Bali, o których Ci się nie śniło.

8. Nie tylko palcem po mapie! Udaj się w podróż po 10 sielskich miejscach w Polsce i odmieniaj hygge przez wszystkie przypadki z Kasią Ciejką autorką bloga Travelicious.pl

9. Dział urody MAMMAZINE w myśl hasła Owocnego lata, testuje najbardziej soczyste, owocowe kosmetyki nie tylko na sezon letni.

10. Wisienka na torcie, to wakacyjny dodatek pełen inspiracji i nie tylko. Coś dla duszy i dla ciał. Ponad 20 słonecznych stron!

Letnie wydanie magazynu MAMMAZINE kupisz w salonach sieci Empik jak również na naszej stronie w zakładce SKLEP. Magazyn dostępny jest w wersji papierowej jak również mobilnej. Każde warto zabrać na wakacyjne wojaże! Cudownych wakacji z Mammazine!

Zapisz się na newsletter

No.11 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.