Oto przed Wami jedyny, wyjątkowy, letni numer magazynu Mammazine, który inspirowany był słodkim lenistwem, słońcem i powrotem do dzieciństwa.

Przedstawiamy 10 powodów, dla których musisz kupić MAMMAZINE Nr 2.

1. Współczesne kobiety nie mają łatwo. Z każdej strony wywiera się na nie ogromną presję : być idealną mamą, gotować eko, ćwiczyć, być perfekcyjną kochanką, żoną, rozwijać się zawodowo i przy tym zachować tzw. work-life balance. Anna Kulawik rozmawiała o ty jak to jest być mamą przez telefon i internet z trzema kobietami, które kochają dzieci i męża nad życie, ale też nie potrafią zrezygnować z pracy.

2. Powrót do dzieciństwa zobowiązuje. Specjalnie dla Was smaki dzieciństwa w wykonaniu Eweliny Szkutnik.

3. Są piękne, odważne i wyjątkowe. Kobiety, które zdecydowały się na wykonywanie męskich zawodów, nie mają wątpliwości, że pasja i miłość do tego, co robią na co dzień to sedno szczęści.

4. Tribal Pop to kwintesencja dalekomorskich podróży, moda dla dzieci, w której czuć wiatr i powiew orientu. A to wszystko w obiektywie utalentowanej Kariny Papadopoulos.

5. Usiądź do stołu z autorką bloga White Plate – Elizą Mórawską-Kmita. Poznaj smaki, które przypominają jej o dzieciństwo.

6. Mammazine z wizytą u Julii Rozumek celebruje codzienność w drewnianej chacie na skraju lasu. Przekrocz próg jej domu, poczuj domowe ognisko i zostań u niej na dłużej.

7. Jedz, módl się, kochaj i zwiedzaj Bali! Poznaj atrakcje Bali, o których Ci się nie śniło.

8. Nie tylko palcem po mapie! Udaj się w podróż po 10 sielskich miejscach w Polsce i odmieniaj hygge przez wszystkie przypadki z Kasią Ciejką autorką bloga Travelicious.pl

9. Dział urody MAMMAZINE w myśl hasła Owocnego lata, testuje najbardziej soczyste, owocowe kosmetyki nie tylko na sezon letni.

10. Wisienka na torcie, to wakacyjny dodatek pełen inspiracji i nie tylko. Coś dla duszy i dla ciał. Ponad 20 słonecznych stron!

Letnie wydanie magazynu MAMMAZINE kupisz w salonach sieci Empik jak również na naszej stronie w zakładce SKLEP. Magazyn dostępny jest w wersji papierowej jak również mobilnej. Każde warto zabrać na wakacyjne wojaże! Cudownych wakacji z Mammazine!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.