Nailmatic kids – kolorowa frajda dla dzieci!

Malować czy nie malować? Pytanie to pojawia się nie od dzisiaj. Znajdziemy tyle samo zwolenników co przeciwników. Wyboru dokonuje każdy rodzic. Dla tych, którym nie spędza ta decyzja snu z powiek mamy dobre wieści. Jest marka, która zadba o zdrowie i bezpieczeństwo Waszych księżniczek.

Marka Nailmatic zadowoli tych, którzy obawiają się szkodliwych dla dzieci składników lakieru. W ich formule bowiem nie użyto organicznych rozpuszczalników, nie znajdziecie tam również bisfenolu. Co najważniejsze lakiery pozbawione są w 100% toksycznych substancji takich jak: DBP, Toluenu czy Formaldehydu. Również łatwo je nałożyć co zmyć, wystarczy bowiem jedynie ciepła woda z mydłem i można sięgnąć po nowy księżniczkowy kolor.

nailmatic kids

nailmatic kids

Dori, Polly, Cookie czy Rio to tylko kilka nazw kolorów z bogatej gamy kolorystycznej lakierów. A nam ciągle mało. W świecie dzieci każdy kolor jest możliwy, tutaj nie ma konwenansów i biurowej etykiety.

Tutaj kolor żyje i wręcz wymyka się spod kontroli! – poznaj Nailmatic Kids

nailmatic kids

nailmatic kids
nailmatic kids

nailmatic kids

Nailmatic Kids stworzony został na bazie wody, bez perfum tak aby był pewny i bezpieczny. To pierwszy tego typu lakier we Francji. Światło dzienne ujrzał w 2014r, a już ma całe grono fanek małych i dużych. Nailmatic nie stoi w miejscu i rozpieszcza jeszcze bardziej z roku na rok. Do całej palety kolorów dołączyły już nie tylko zestawy lakierów dla małej fashionistki, ale również marka stworzyła zestawy niespodzianki, które są świetnym pomysłem na prezent. Do gamy produktów śmiało możemy zaliczyć również ostatni hit, który pozwala spełnić kaprysy tu i teraz. We Francji i już powoli w innych europejskich krajach spotkać można na ulicach, w centrach handlowych i przy placach zabaw już nie tylko automaty z przekąskami, ale także dystrybutory lakierów Nailmatic Kids. Żółta maszyna przyciąga wzrok niczym nowojorska taksówka. Wrzucasz monetę i masz. Czyż to nie proste?

nailmatic kids

Ciekawi jesteśmy co jeszcze stworzy innowacyjna marka Nailmatic i czym jeszcze nas zaskoczy. Cokolwiek to będzie wchodzimy w to! Każdy może odkryć w sobie dziecko, a urlopową porą wolno i wypada wszystko więc keep calm and by nail polish!

Poznaj więcej produktów dla dzieci, zajrzyj na MINT MAG DZIECKO – KLIKNIJ TU!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.