W poniedziałek Mammazine gościło w studio Dzień Dobry TVN. Śledzimy trendy, lubimy nowości i przygody, więc podjęłyśmy się wyzwania pokazania najnowszych trendów w modzie dziecięcej na sezon Wiosna/Lato 2016.

Stylizacje przygotowały stylistki magazynu – Agata Bałdyga i Sylwia Murach. Poniżej przedstawiamy pokazane stylizacje. Jak wyglądają na żywo? Zobaczcie TU

NATASZA

NATASZA:
Stylizacja pastelowa i delikatna, bardzo dziewczęca. Łączy pastele, które w tym roku promuje PANTONE oraz motywy ptasie w mocnych barwach. Dodatkiem jest kolorowa lunchówka.

BLUZA / BANANAZ
SPÓDNICZKA / BANANAZ
BUTY / MRUGAŁA
LUNCHÓWKA / SKIP HOP

MAJA W

MAJA:
Stylizacja bardzo mocno osadzona w trendach. Modne będą paski, w każdej postaci oraz abstrakcyjne, artystyczne printy, a także motywy etniczne. Wszystkie te elementy można znaleźć w tym zestawieniu. Pasiaste spodnie, nakrapiana bluza oraz buty z frędzlami. Jako baza – szara koszulka. Dodatkiem jest radosna, kolorowa parasolka.

BLUZA / BANANAZ
SPODNIE / BANANAZ
T-SHIRT / BANANAZ
BUTY / MRUGAŁA
PARASOL / SKIP HOP

MAJA O

MAJA:
Zestaw słodki, pastelowy, którego bazą są dwa, wybrane przez PANTONE kolory na 2016 – błękitny i różowy. Tiulowa spódniczka została połączona z bluzą z nadrukiem, czapką z motywem pandy, szarymi butami w gwiazdki oraz plecak z motywem chmur z najnowszej kolekcji.

BLUZA / BANANAZ
SPÓDNICZKA / BANANAZ
CZAPKA / BANANAZ
BUTY / MRUGAŁA
PLECAK / SKIP HOP

JULA:
Stylizacja łączy ze sobą dwa trendy – trend abstrakcyjnych, malarskich printów oraz trend etniczny, przejawiający się w butach z frędzlami. Uzupełnieniem jest gładka spódniczka oraz torebka w pastelowy wzór.

BLUZKA / BANANAZ
SPÓDNICZKA / BANANAZ
BUTY / MRUGAŁA
TOREBKA / PENNY SCALLAN

ERYK:
Stylizacja Eryka jest bardzo chłopięca. Opiera się na bluzie z nadrukiem oraz spodniach jeansowych. Zarówno nadruki, jak i denim to mocne trendy w tym sezonie. Uzupełnieniem stylizacji są proste, czarne buty i czapka z daszkiem.

BLUZA / BANANAZ
SPODNIE / BANANAZ
CZAPKA / BANANAZ
BUTY / MRUGAŁA

DAWID:
Chłopiec na wybiegu prezentował trend wodnych, morskich motywów. Bluza z nadrukiem ryb jest świetnym przykładem tego kierunku. Uzupełniona została o gładkie, lniane spodnie i brązowe, stylowe buty.

BLUZA / BANANAZ
SPODNIE / BANANAZ
BUTY / MRUGAŁA

 

fot. główne – Dzień Dobry TVN

 

Za współpracę przy realizacji sesji dziękujemy markom:

BANANAZ, MRUGAŁA, SKIP HOP, PENNY SCALLAN 

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.