Podaruj książkę

Pomyślisz książka, mało oryginalny prezent? Dla mnie jednak książka to cudowny prezent. Kocham czytać od zawsze i papierowa wersja książki zawsze jest dla mnie super prezentem.

podaruj książkę

SKLEP

Tym razem przybywam do Ciebie z rekomendacją książek z Wydawnictwa Mamania. To wydawnictwo jest wyjątkowo bliskie mojemu sercu. Znajdę tam zawsze ciekawą tematykę, oraz dużo dobrej lektury dla młodszych i starszych.

TOP 7 – podaruj książkę pod choinkę

podaruj książkę

DLA STARSZAKA

 

1. ,,Tajemnica niebieskich drzwi” | Monika Kamińska

Tola i Janek ruszają po przygodę za niebieskie drzwi na strychu babci Marianny. Czy tym razem zobaczą tam coś poza ciemnością? Podaruj książkę pod choinkę i sprawdź z dzieckiem jakie przygody czekają za tajemniczymi drzwiami. Przekonacie się, że czasem cena realizacji marzeń jest za wysoka. Doskonała książka autorstwa Moniki Kamińskiej. W sam raz do świątecznej zadumy i do rozmowy przy wspólnym stole.

 

podaruj książkę

DLA PRZEDSZKOLAKA

 

2. ,,Czas na choinkę” | Patricia Toht | Ilustracje: Jaravis

Choinka to symbole Świąt Bożego Narodzenia. Na ten moment czekają dzieci. Czas wybrać choinkę, a potem ją pięknie przystroić. Książka idealna na radosny czas oczekiwania.

 

podaruj książkę

DLA RODZICÓW

 

3. ,,Jak wychować chłopca” | Michael C.Reichert

Świetna książka dla rodziców chłopców. Sama jestem mamą dwójki chłopców i wiem, że to trudne wyzwanie. Trudne, ale nie niemożliwe. Potrzeba tutaj dobrych chęci i wiedzy. Ta książka dostarczy tego drugiego, aby kształtować dobre relacje z synem.

 

podaruj książkę

To jeszcze nie koniec, czytaj dalej moje świateczne podpowiedzi.

DLA STARSZEGO PRZEDSZKOLAKA

 

4. ,,Jano i Wito. Różowy rower” | Wiola Wołoszyn | Ilustracje: Przemek Liput

To książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „r”, ale też nauczy, jak radzić sobie z trudnymi uczuciami i rozwiąże dylemat, czy kolor różowy jest dla chłopców. Podaruj książkę pod choinkę, niech to będzie książka, która bawi i uczy!

podaruj książkę

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Podaruj bliskim książkę na święta!

DLA PRZEDSZKOLAKA

 

5. ,,Kuku zostaje Świętym Mikołajem” | Monika Kamińska | Ilustracje: Anrzej Tylkowski

Z Kuku przyjaźnimy się nie od dziś. Tym razem chłopiec poznaje frajdę z obdarowywania bliskich na święta i sprawia mu to wiele frajdy. To świetna okazja do tego, aby rozmawiać z dzieckiem, że obdarowywanie może być również przyjemnie jak otrzymywanie. 

podaruj książkę

DLA NASTOLATKA

 

6. ,,Darmowy obiad” | Rex Ogle

Poruszająca prawdziwa historia chłopca dorastającego w rodzinie dotkniętej chronicznym ubóstwem, nie tylko materialnym. Po latach wyrósł na błyskotliwego pisarza, który pracuje dla Marvel Comics i DC Comics, tworząc m.in. książki powiązane z Lego, Gwiezdnymi Wojnami i X-Menami. To książka, która pokazuje, że chcieć to móc. W sam raz dla natolatka.

podaruj książkę

DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW

 

7. ,,Sensoryczne niemowlę” | Aleksandra Charęzińska, Joanna Szulc

To rzetelna porcja wiedzy i propozycje wspierających zabaw, które pomagają odnaleźć się dziecku w świecie pełnym bodźców. Książka stworzona przez znakomitą pedagog specjalną Aleksandrę Charęzińską oraz dziennikarkę i redaktorkę Joannę Szulc. Jest to pierwsza książka o integracji sensorycznej. Jest ona skierowana do rodziców malutkich dzieci. Autorki przybliżają ten fascynujący i złożony temat, pomagając wnieść do codzienności sporo elementów zabawy. Podaruj książkę świeżo upieczonym rodzicom, będą mieli wiele frajdy ze wspólnych zabaw z maluchem.

podaruj książkę

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.