Podaruj książkę

Pomyślisz książka, mało oryginalny prezent? Dla mnie jednak książka to cudowny prezent. Kocham czytać od zawsze i papierowa wersja książki zawsze jest dla mnie super prezentem.

podaruj książkę

SKLEP

Tym razem przybywam do Ciebie z rekomendacją książek z Wydawnictwa Mamania. To wydawnictwo jest wyjątkowo bliskie mojemu sercu. Znajdę tam zawsze ciekawą tematykę, oraz dużo dobrej lektury dla młodszych i starszych.

TOP 7 – podaruj książkę pod choinkę

podaruj książkę

DLA STARSZAKA

 

1. ,,Tajemnica niebieskich drzwi” | Monika Kamińska

Tola i Janek ruszają po przygodę za niebieskie drzwi na strychu babci Marianny. Czy tym razem zobaczą tam coś poza ciemnością? Podaruj książkę pod choinkę i sprawdź z dzieckiem jakie przygody czekają za tajemniczymi drzwiami. Przekonacie się, że czasem cena realizacji marzeń jest za wysoka. Doskonała książka autorstwa Moniki Kamińskiej. W sam raz do świątecznej zadumy i do rozmowy przy wspólnym stole.

 

podaruj książkę

DLA PRZEDSZKOLAKA

 

2. ,,Czas na choinkę” | Patricia Toht | Ilustracje: Jaravis

Choinka to symbole Świąt Bożego Narodzenia. Na ten moment czekają dzieci. Czas wybrać choinkę, a potem ją pięknie przystroić. Książka idealna na radosny czas oczekiwania.

 

podaruj książkę

DLA RODZICÓW

 

3. ,,Jak wychować chłopca” | Michael C.Reichert

Świetna książka dla rodziców chłopców. Sama jestem mamą dwójki chłopców i wiem, że to trudne wyzwanie. Trudne, ale nie niemożliwe. Potrzeba tutaj dobrych chęci i wiedzy. Ta książka dostarczy tego drugiego, aby kształtować dobre relacje z synem.

 

podaruj książkę

To jeszcze nie koniec, czytaj dalej moje świateczne podpowiedzi.

DLA STARSZEGO PRZEDSZKOLAKA

 

4. ,,Jano i Wito. Różowy rower” | Wiola Wołoszyn | Ilustracje: Przemek Liput

To książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „r”, ale też nauczy, jak radzić sobie z trudnymi uczuciami i rozwiąże dylemat, czy kolor różowy jest dla chłopców. Podaruj książkę pod choinkę, niech to będzie książka, która bawi i uczy!

podaruj książkę

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Kreatywny Zeszyt Zabaw MINT z pomysłami na laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie Kreatywny Zeszyt Zabaw z całą masą inspiracji na kreatywny czas. 

Podaruj bliskim książkę na święta!

DLA PRZEDSZKOLAKA

 

5. ,,Kuku zostaje Świętym Mikołajem” | Monika Kamińska | Ilustracje: Anrzej Tylkowski

Z Kuku przyjaźnimy się nie od dziś. Tym razem chłopiec poznaje frajdę z obdarowywania bliskich na święta i sprawia mu to wiele frajdy. To świetna okazja do tego, aby rozmawiać z dzieckiem, że obdarowywanie może być również przyjemnie jak otrzymywanie. 

podaruj książkę

DLA NASTOLATKA

 

6. ,,Darmowy obiad” | Rex Ogle

Poruszająca prawdziwa historia chłopca dorastającego w rodzinie dotkniętej chronicznym ubóstwem, nie tylko materialnym. Po latach wyrósł na błyskotliwego pisarza, który pracuje dla Marvel Comics i DC Comics, tworząc m.in. książki powiązane z Lego, Gwiezdnymi Wojnami i X-Menami. To książka, która pokazuje, że chcieć to móc. W sam raz dla natolatka.

podaruj książkę

DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW

 

7. ,,Sensoryczne niemowlę” | Aleksandra Charęzińska, Joanna Szulc

To rzetelna porcja wiedzy i propozycje wspierających zabaw, które pomagają odnaleźć się dziecku w świecie pełnym bodźców. Książka stworzona przez znakomitą pedagog specjalną Aleksandrę Charęzińską oraz dziennikarkę i redaktorkę Joannę Szulc. Jest to pierwsza książka o integracji sensorycznej. Jest ona skierowana do rodziców malutkich dzieci. Autorki przybliżają ten fascynujący i złożony temat, pomagając wnieść do codzienności sporo elementów zabawy. Podaruj książkę świeżo upieczonym rodzicom, będą mieli wiele frajdy ze wspólnych zabaw z maluchem.

podaruj książkę

podobne artykuły

Rodzic Idealny

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.