Ubranka inspirowane marzeniami o dzieciństwie blisko natury. Jej harmonijnym pięknie i niewymuszonej elegancji. Minimalistyczny styl, dbałość o detale i dopracowanie w każdym szczególe. Bo to właśnie Ci najmniejsi mają czuć w nich swobodę ruchów i ekspresję ciała. Do tego naturalne oraz pochodzące z recyklingu tkaniny i zasady „zero waste”. Na rynku mody z kolekcją Close to nature debiutuje nowa polska marka ubranek i dodatków dla dzieci, Roe & Joe.

***

Ubranka dziecięceUbranka dziecięceKarolina Jakimiak-Kwaśniewska założyła Roe & Joe z myślą o odwiecznym marzeniu wszystkich rodziców – beztroskim dzieciństwie ich pociech. To natura stała się inspiracją do powstania pierwszej kolekcji marki. Jej harmonijne piękno i niewymuszona elegancja są tak naprawdę odzwierciedleniem dziecka. Prostoty, naturalności i delikatności.

– Chcemy zabrać najmłodszych w świat dziecięcych ubranek i dodatków, które swoją prostotą i elegancją wpiszą się w piękno przyrody. Podkreślą one urok malucha i subtelność jego ciała. Zależy nam, aby rodzice, patrząc na dziecko ubrane w Roe & Joe, zamarzyli o prostym życiu w zgodzie z naturą – mówi Karolina Jakimiak-Kwaśniewska, właścicielka marki Roe & Joe.

W kolekcji jesień-zima 2018/19 znalazły się ubranka dla dziewczynek i chłopców od urodzin aż do 8. roku życia. Ale nie zabranie też krojów dla rodziców, przede wszystkim dla ojców, którzy będą mogliby mieć podobne ubrania do swoich pociech. Projekty wyróżniają się minimalistycznym stylem i dbałością o detale. Proste kroje sukienek dla dziewczynek dopełniają falbanki, delikatne marszczenia czy kieszonki wymierzone pod niewielką rączkę. Z kolei koszule dla chłopców są zapinane na drewniane, biodegradowalne guziki. Bo marka Roe & Joe nie tylko chce być blisko natury, ale też o nią dba.

– Żyjemy zgodnie z zasadami „zero waste”. Nasze ubrania i dodatki są szyte tylko z naturalnych materiałów i będą też ozdabiane takimi tworzywami. Nie wyrzucamy skrawków tkanin. Powstają z nich sznurki do związywania paczek. Piękno natury jest naszą inspiracją i chcemy również dbać o nią najlepiej jak potrafimy – mówi Karolina Jakimiak-Kwaśniewska. Ponadto ubrania są szyte ręcznie, w Polsce, przez lokalnych krawców.

Dzieciństwo blisko natury to też swoboda ruchów i wolność ekspresji ciała. Dlatego projekty Roe & Joe są wykonane ze starannie dobranych i wysokiej jakości materiałów, które nie krępują dziecka. Do tego są miękkie, przyjemne i zdrowe dla skóry. Marka postawiła bowiem na naturalny len, organiczną bawełnę czy tę w 30% pochodzącą z recyklingu. Do tego w stonowanych kolorach, wśród których dominują odcienie bieli, szarości, zieleni czy burgundu. Lekko, naturalnie, prosto.

Kolekcja jest dostępna na stronie marki www.roeandjoe.com oraz w showroomie przy ulicy Koszykowej 59/19a w Warszawie.

Ubranka dziecięceUbranka dziecięce


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.