Nietuzinkowe printy plus wysoka jakość tkanin pomnożona o dbałość detal. Co daje nam to równanie? Banana Kids- czyli roześmiane twarze dzieci, które dzięki ubrankom mogą czuć się niepowtarzalnie i jednocześnie być sobą. Pozwólcie, że zabierzemy dziś Was w podróż do bananowego raju dla dzieciaków.

Założycielki marki, siostry, Kasia i Karolina chciały stworzyć coś wyjątkowego i w stu procentach się im udało. Banana Kids powstało po to aby spełniać dziecięce marzenia, jednocześnie realizując swoje. Dziewczyny jako pełnoetatowe mamy doskonale wiedzą jakie są potrzeby dzieci. Stawiają na stylowy pragmatyzm z nutką nonszalancji. Chociaż jak same przyznają, praca  nad kolekcją to czasem wyboisty bieg w przeciwnych kierunkach, to jednak  finalnie spotykają się na mecie.  I w każdym sezonie z dumą prezentują piękne kolekcje dla dziewczynek i chłopców.

DLACZEGO BANANA KIDS JEST WYJĄTKOWE?

Przede wszystkim dzięki oryginalnym grafikom. Kolorowe printy, obok których nie można przejść obojętnie to znak rozpoznawczy każdej kolekcji. Sprowadzane z Włoch tkaniny są różnorodne i wysokiej jakości. Cały proces produkcyjny odbywa się pod czujnym okiem założycielek marki, dzięki czemu ubranka dopracowane są w najmniejszym detalu. Dziewczyny ogromną wagę przywiązują do funkcjonalności powstałych modeli, dlatego też zanim trafią one do sprzedaży są przetestowane przez dzieci. Kasia i Karolina dbają o to, aby kroje i formy ciuszków były wygodne i nie krępowały ruchów. Niebanalne wzory podkreślają niepowtarzalność maluchów i pozwalają im na bycie sobą.

Prezentujemy Wam nową letnią kolekcję SLOW FUTURE, która charakteryzuje się delikatnymi kolorami błękitu, beżu, brązu, czy bladego różu, nawiązującymi kolorów natury. Przywołują przez to ciepłe skojarzenia z wiosną, piękną pogodą i błogim stanem ducha.

 


Autor: Magdalena Kruszewska

Mat.pras. Banana Kids

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.