Super prezenty z okazji Dnia Dziecka

Wyjątkowy dzień, wymaga wyjątkowych prezentów. Dzień Dziecka z marką Vtech to jest myśl! Sprawdź jakie super prezenty polecamy i spraw radość dzieciom!

Zdjęcia: Agnieszka Stodolska-Przybylak

super prezent dla dziecka

SKLEP

super prezent vtech VTech - Zestaw Duży Wóz Strażacki

SUPER PREZENTY #1

WÓZ STRAŻACKI

 

Dla miłośników wozów strażackich taki prezent to nie lada gratka. Nam przypały do gustu otwierane drzwi, bo pozwalają ćwiczyć rączki. W zestawie małe autko strażackie, gotowe na ratunek! To jak, gotowi do zabawy?

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

SUPER PREZENTY #2

KOSTKA AKTYWNOŚCI

 

6 stron, 6 różnych opcji i możliwości zabawy. Świetny prezent dla ciekawych świata dzieci. Przy wesołych rytmach dziecko zdobywa nową wiedzę i umiejętności. Dzięki licznym elementom, każdego dnia zabawka uczy nowego.

Dla dzieci w wieku: 0-36 miesięcy

super prezent dla dzień dziecka od vtech

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

prezent dla dziecka miś

SUPER PREZENTY #3

RACZKUJĄCY MIŚ TUPTUŚ

 

Miś Tuptuś melduje gotowość do eksplorowania świata. Idealny dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki lub dopiero raczkują. Zapraszamy do wspólnego odkrywania salonowych zakamarków. A to wszystko w towarzystwie przyjemnej muzyki. Miś bowiem nie tylko bawi, ale uczy: kolorów, cyferek oraz kształtów. Przed Wami wiele wspólnych zabaw!

Dla dzieci w wieku: 0-36 miesięcy

SUPER PREZENTY #4

MISIOWA RODZINKA PRZYTULANKI-RYMOWANKI

 

Już dawno nie słyszałyśmy muzyki tak łatwo wpadającej w ucho. Starannie wykonana książeczka dla ciekawych świata dzieci. Każda kartka książki to nowe pomysły i inspiracje. Na zabawę czeka mama, tata, córeczka i synek. Niech wspólny czas wypełniony będzie nauką i zabawą. Podświetlane elementy sprawdzą się idealna dla nocnych marków.

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

prezent na dzień dziecka książka
super prezent dla dziecka betoniarka vtech

SUPER PREZENTY #5

BETONIARKA KULKO-MIESZARKA

 

Magia dzieje się tutaj! Wrzuć dowolną piłkę z zestawu, a betoniarka odgadnie jej kolor. Co więcej zabawka nauczy jaki nowy kolor powstanie po zmieszaniu dwóch. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Wesoła muzyka, nauka kształtów, cyferek to także świetny pomysł na wspólną zabawę. Nie tylko z okazji Dnia Dziecka

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

SUPER PREZENTY #6

REMIZA STRAŻACKA

 

UWAGA! POŻAR! ALARM! Ile dzieci, tyle scenariuszy do rozegrania. Małe rączki zdobywają sprawności motoryczne, przechodząc przez kolejne elementy remizy strażackiej. Sprawdziłyśmy w Redakcji na własnej skórze, że zabawka łatwo wciąga, nie tylko dzieci.

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

wóz strażacki pomysł na prezent

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.