Super prezenty z okazji Dnia Dziecka

Wyjątkowy dzień, wymaga wyjątkowych prezentów. Dzień Dziecka z marką Vtech to jest myśl! Sprawdź jakie super prezenty polecamy i spraw radość dzieciom!

Zdjęcia: Agnieszka Stodolska-Przybylak

super prezent dla dziecka

SKLEP

super prezent vtech VTech - Zestaw Duży Wóz Strażacki

SUPER PREZENTY #1

WÓZ STRAŻACKI

 

Dla miłośników wozów strażackich taki prezent to nie lada gratka. Nam przypały do gustu otwierane drzwi, bo pozwalają ćwiczyć rączki. W zestawie małe autko strażackie, gotowe na ratunek! To jak, gotowi do zabawy?

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

SUPER PREZENTY #2

KOSTKA AKTYWNOŚCI

 

6 stron, 6 różnych opcji i możliwości zabawy. Świetny prezent dla ciekawych świata dzieci. Przy wesołych rytmach dziecko zdobywa nową wiedzę i umiejętności. Dzięki licznym elementom, każdego dnia zabawka uczy nowego.

Dla dzieci w wieku: 0-36 miesięcy

super prezent dla dzień dziecka od vtech

Zapisz się na mintowy newsletter i odbierz PREZENT - Motywator do utraty wagi

Dołącz do naszej mintowej społeczności i poczuj miętę do dobrej lektury! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Poznaj Mint - magazyn dla mam czyli lifestylowy poradnik dla mam.

prezent dla dziecka miś

SUPER PREZENTY #3

RACZKUJĄCY MIŚ TUPTUŚ

 

Miś Tuptuś melduje gotowość do eksplorowania świata. Idealny dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki lub dopiero raczkują. Zapraszamy do wspólnego odkrywania salonowych zakamarków. A to wszystko w towarzystwie przyjemnej muzyki. Miś bowiem nie tylko bawi, ale uczy: kolorów, cyferek oraz kształtów. Przed Wami wiele wspólnych zabaw!

Dla dzieci w wieku: 0-36 miesięcy

SUPER PREZENTY #4

MISIOWA RODZINKA PRZYTULANKI-RYMOWANKI

 

Już dawno nie słyszałyśmy muzyki tak łatwo wpadającej w ucho. Starannie wykonana książeczka dla ciekawych świata dzieci. Każda kartka książki to nowe pomysły i inspiracje. Na zabawę czeka mama, tata, córeczka i synek. Niech wspólny czas wypełniony będzie nauką i zabawą. Podświetlane elementy sprawdzą się idealna dla nocnych marków.

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

prezent na dzień dziecka książka
super prezent dla dziecka betoniarka vtech

SUPER PREZENTY #5

BETONIARKA KULKO-MIESZARKA

 

Magia dzieje się tutaj! Wrzuć dowolną piłkę z zestawu, a betoniarka odgadnie jej kolor. Co więcej zabawka nauczy jaki nowy kolor powstanie po zmieszaniu dwóch. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Wesoła muzyka, nauka kształtów, cyferek to także świetny pomysł na wspólną zabawę. Nie tylko z okazji Dnia Dziecka

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

SUPER PREZENTY #6

REMIZA STRAŻACKA

 

UWAGA! POŻAR! ALARM! Ile dzieci, tyle scenariuszy do rozegrania. Małe rączki zdobywają sprawności motoryczne, przechodząc przez kolejne elementy remizy strażackiej. Sprawdziłyśmy w Redakcji na własnej skórze, że zabawka łatwo wciąga, nie tylko dzieci.

Dla dzieci w wieku: 6-36 miesięcy

wóz strażacki pomysł na prezent

podobne artykuły

poradnik dla mam

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.