DziecioLada to wrocławska klubokawiarnia – miejsce spotkań małych i dużych, kraina dziecięcej wyobraźni. Przestrzeń stworzona na podstawie wielu opinii i sugestii ludzi, którzy kochają dzieci i poświęcają im swój czas. Właściciele dokładają wszelkich starań, aby jednocześnie bawić i rozwijać twórczo dzieci poprzez organizację różnego rodzaju zajęć i warsztatów, niezależnie od wieku, zdolności i zainteresowań. Na miejscu jest przytulny przewijak dla najmłodszych oraz kameralny pokój do karmienia.

DziecioLada to przyjazna przestrzeń, miła atmosfera i obsługa. W klubokawiarni istnieje możliwość zorganizowania niezapomnianego przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka oraz imprez okolicznościowych. DziecioLada zaprasza dzieci od pierwszych dni życia. Na miejscu jest przewijak oraz pokój do karmienia. Bardzo wygodne i praktyczne. Co więcej jest możliwość podgrzania posiłku dla dziecka.  W czasie, gdy dzieci będą się bawić rodzice mogą zrelaksować się przy filiżance włoskiej kawy i domowym cieście. Do kawiarni prowadzi specjalny podjazd dla wózków i nie trzeba pokonywać schodów. Na zmotoryzowanych w okolicy kawiarni czeka bezpłatny parking.

Z menu DziecioLady można wybrać naleśniki (od 8 pln), kanapki (od 10 pln), sałatki (od 13 pln) i wiele innych smakołyków.

dzieciolada dzieciolada
dzieciolada dzieciolada mammazone dzieciolada mammazone dzieciolada mammazone

dzieciolada mammazonedzieciolada mammazonedzieciolada mammazoneMAMMAZONE MAMMAZONE ZNAK WODNY CZARNYDziecioLada, ul.Skrzydlata 21a/1b, Wrocław-Gadow Mały

www.dziecioalda.pl

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.