TOP 6 KSIĄŻEK, KTÓRE CIĘ ZAINSPIRUJĄ 

Nie czekaj na jutro, zacznij działać już dzisiaj. Postaw na rozwój w każdej płaszczyźnie życia. Poznaj techniki i metody, ucz się i czerp od tych, którym się udało. Oto 6 książek, które mają Cię zainspirować do działania.

Autor: Wiktoria Sieja

6 książek, które pomoże Ci rozwinąć skrzydła

 

Nasz umysł to najważniejsze centrum dowodzenia. To tam zaczynają kiełkować niewinne myśli, które przeradzają się w plany i strategie ostatecznie doprowadzając nas do sukcesu. Dlatego warto czasem usiąść z kubkiem kakao i poświęć czas na jego rozwój. Oto 6 książek, które przybliży Cię do osiągnięcia wymarzonego celu na każdym z wybranych przez Ciebie pól działania. 

top 6 książek rozwojowych

To jedna z tych książek, która wywraca życie do góry nogami. Pozwala wyjść ze sztywnych ram myślenia i otworzyć umysł na nowe horyzonty. Podpowiada jak skuteczniej osiągnąć zamierzone rezultaty w nieoczywisty sposób. Inspiruje historiami m. in J.K Rowling, Leonarda da Vinci oraz Billa Gatesa. Idealna dla osób, które chcą wiedzieć co jest przyczyną, a nie skutkiem.

top 6 książek rozwojowych

Małgorzata Trzaskowska- na co dzień coach i trenerka rozwoju osobistego. Teraz jako autorka książki przychodzi do nas z ważnym przesłaniem. Chce uświadomić nam kobietom, że mamy prawo popełniać błędy i nie musimy wstydzić się naszych wad! Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pokochać siebie i nie bać się opinii innych to koniecznie sięgnij po tę pozycję.

top 6 książek rozwojowych
top 6 książek rozwojowych

 Ile razy odkładałaś plany na później? Ta książka nauczy cię jak zorganizować czas i podjąć działania już teraz. Napisana przez certyfikowanego coacha da Ci prawdziwy zastrzyk motywacji! W zgodzie z Twoim sumieniem, pokaże Ci jak osiągać to na czym zależy Ci najbardziej. 

Ewa Szczepaniak, copywriterka, redaktorka i trenerka pisania, znana z Tekstowni.pl stworzyła poradnik dla osób pracujących słowem na dzień. Jej książka od A do Z wprowadzi Cię w świat wirtualnych publikacji. Dzieląc się swoim doświadczeniem pomoże Ci dowiedzieć się co zrobić, aby twoje teksty były czymś więcej niż tylko ciągiem znaków.

top 6 książek rozwojowych
top 6 książek rozwojowych

Książka, która łamie stereotypy sztucznego wizerunku. Uświadamia, że tylko ciężka praca pozwoli Ci być kimś. Dzięki, wskazówkom w niej zawartym dowiesz się jak być człowiekiem z dobrą reputacją, nie tylko wśród bliskich.

To, że wszystko zaczyna się w głowie wiemy nie od dziś, ale warto uświadomić to sobie na nowo. Ta książka może Ci w tym pomóc. Jest dedykowana każdemu kto ma marzenia i jest gotowy by po nie sięgnąć. Została napisana przez kobietę, która na własnej skórze doświadczyła porażki i dziś silniejsza o te doświadczenia powróciła z ćwiczeniami, żeby Cię wzmocnić w dążeniu do celu. 

top 6 książek rozwojowych

podobne artykuły

Rodzic Idealny

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.