TOP 6 KSIĄŻEK, KTÓRE CIĘ ZAINSPIRUJĄ 

Nie czekaj na jutro, zacznij działać już dzisiaj. Postaw na rozwój w każdej płaszczyźnie życia. Poznaj techniki i metody, ucz się i czerp od tych, którym się udało. Oto 6 książek, które mają Cię zainspirować do działania.

Autor: Wiktoria Sieja

6 książek, które pomoże Ci rozwinąć skrzydła

 

Nasz umysł to najważniejsze centrum dowodzenia. To tam zaczynają kiełkować niewinne myśli, które przeradzają się w plany i strategie ostatecznie doprowadzając nas do sukcesu. Dlatego warto czasem usiąść z kubkiem kakao i poświęć czas na jego rozwój. Oto 6 książek, które przybliży Cię do osiągnięcia wymarzonego celu na każdym z wybranych przez Ciebie pól działania. 

top 6 książek rozwojowych

To jedna z tych książek, która wywraca życie do góry nogami. Pozwala wyjść ze sztywnych ram myślenia i otworzyć umysł na nowe horyzonty. Podpowiada jak skuteczniej osiągnąć zamierzone rezultaty w nieoczywisty sposób. Inspiruje historiami m. in J.K Rowling, Leonarda da Vinci oraz Billa Gatesa. Idealna dla osób, które chcą wiedzieć co jest przyczyną, a nie skutkiem.

top 6 książek rozwojowych

Małgorzata Trzaskowska- na co dzień coach i trenerka rozwoju osobistego. Teraz jako autorka książki przychodzi do nas z ważnym przesłaniem. Chce uświadomić nam kobietom, że mamy prawo popełniać błędy i nie musimy wstydzić się naszych wad! Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pokochać siebie i nie bać się opinii innych to koniecznie sięgnij po tę pozycję.

top 6 książek rozwojowych
top 6 książek rozwojowych

 Ile razy odkładałaś plany na później? Ta książka nauczy cię jak zorganizować czas i podjąć działania już teraz. Napisana przez certyfikowanego coacha da Ci prawdziwy zastrzyk motywacji! W zgodzie z Twoim sumieniem, pokaże Ci jak osiągać to na czym zależy Ci najbardziej. 

Ewa Szczepaniak, copywriterka, redaktorka i trenerka pisania, znana z Tekstowni.pl stworzyła poradnik dla osób pracujących słowem na dzień. Jej książka od A do Z wprowadzi Cię w świat wirtualnych publikacji. Dzieląc się swoim doświadczeniem pomoże Ci dowiedzieć się co zrobić, aby twoje teksty były czymś więcej niż tylko ciągiem znaków.

top 6 książek rozwojowych
top 6 książek rozwojowych

Książka, która łamie stereotypy sztucznego wizerunku. Uświadamia, że tylko ciężka praca pozwoli Ci być kimś. Dzięki, wskazówkom w niej zawartym dowiesz się jak być człowiekiem z dobrą reputacją, nie tylko wśród bliskich.

To, że wszystko zaczyna się w głowie wiemy nie od dziś, ale warto uświadomić to sobie na nowo. Ta książka może Ci w tym pomóc. Jest dedykowana każdemu kto ma marzenia i jest gotowy by po nie sięgnąć. Została napisana przez kobietę, która na własnej skórze doświadczyła porażki i dziś silniejsza o te doświadczenia powróciła z ćwiczeniami, żeby Cię wzmocnić w dążeniu do celu. 

top 6 książek rozwojowych

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.