9 powodów, dla których warto pobrać Świąteczny planner Mint
Świąteczny Planner MINT sprawnie przeprowadzi Cię przez organizację Bożego Narodzenia. Znajdziesz w nim wszystko to, co potrzebne Ci do zaplanowania Świąt czułych, miłych i rodzinnych. Jestem pewna, że o takich właśnie marzysz!
świąteczny planner

SKLEP

Świąteczny planner MINT już jest!

Aby Twoje Święta były jeszcze bardziej magiczne, oddajemy do Twojej dyspozycji Świąteczny Planner MINT, który sprawnie przeprowadzi Cię przez organizację Bożego Narodzenia. Znajdziesz w nim wszystko to, co potrzebne Ci do zaplanowania świąt czułych, miłych i rodzinnych.

Czy wiesz, że możesz pobrać planner totalnie za darmo? Pracowaliśmy nad nim od miesięcy, po to właśnie 6 grudnia podarować Ci wyjątkowy prezent. Święta bez stresu, jestem pewna, że o takich właśnie marzysz.

Jeśli już wiesz, że Świąteczny Planner przyda Ci się w te Święta, od razu go pobierz i działaj! 

Pobierz Świąteczny Planner Mint 

A jeśli potrzebujesz zachęty, żeby pobrać planner. Mam też coś dla Ciebie. Sprawdź…

9 powodów, dla których warto pobrać totalnie za darmo Świąteczny Planner MINT 2022

świąteczany planner 2022 mintmag magazyn dla mam

1. Porady i narzędzia, aby zaplanować Święta bez stresu

W Świątecznym Plannerze znajdziesz liczne pomoce, które gwarantują zaplanowanie idealnych Świąt. Koniec z niespisanymi pomysłami, zapomnianymi ustaleniami. W tym roku wszystko będziesz miała w jednym miejscu. Z plannerem zaplanujesz bez problemu menu, ślubne podarunki czy stworzysz listę świątecznych kartek. Z powodzeniem także zaplanujesz działania w czasie i włączysz w nie rodzinę.

2. Wszystko pod ręką

Świąteczny planner stanie się Twoim przewodnikiem po organizacji Świąt. I nie chodzi wcale o przecenianie możliwości, ale o fajne i rodzinne Święta bez urwania głowy.

3. Bez stresu

Świąteczny planner nie ma być utrudnieniem, ale pomocą i wsparciem. To z nim zaplanujesz bezstresowe Święta, nawet jeśli zabierasz się za nie dopiero dzisiaj.
świąteczny planner 2022 mintmag magazyn dla mam

4. Zabawy do pobrania

Wiem, że po całym roku jesteś przemęczona, a grudzień bywa intensywny. Przygotowałam zatem dla Ciebie gotowe zabawy dla dzieci do druku. One mają fajny czas, a Ty chwilę na relaks z zimową herbatą lub z ciepłym kakao. Brzmi kusząco, prawda?

5. Prosto i przyjemnie

W grudniu jesteśmy bombardowane pomysłami, inspiracjami od których pęka nam głowa. A gdy już spiszemy wszystko na liście do zrobienia, okazuje się, że wszystko jest skomplikowane i wymaga wykupienia całego sklepu papierniczego. W Świątecznym plannerze stawiam na prostotę i przyjemność z działania. Zatem bez stresu, z dużą prawdopodobnością wszystko masz już w domu, lub z powodzeniem wykorzystasz coś zbliżonego bez zbędnych ceregieli.

6. Morze inspiracji

Przez cały rok testujemy, sprawdzamy i próbujemy. A wszystko po to, żeby podpowiedzieć Ci prezenty z głową. Możesz na nas polegać!
świąteczany planner 2022 mintmag magazyn dla mam

7. Czas z pomysłem

Wiem, że tego czasu dla siebie masz zapewne jak na lekarstwo, tym bardziej wybrałam dla Ciebie artykuły, które czyta się łatwo i przyjemnie. Dosłownie podczas kwadransu na kawę.

8. Zrób to sama

W świątecznym plannerze znajdziesz liczne inspiracje w duchu Zrób to sama. Są proste i praktyczne, możesz w nie włączyć całą rodzinę. Sama się przekonaj!

9. Magia Świąt

Nie pozwól żeby grudzień przeleciał Ci przez palce. Zatrzymaj się i zrób coś dla Ciebie. Niech Świąteczny Planner będzie dla Ciebie chwilą przyjemności i wytchnienia.

POBIERZ ŚWIĄTECZNY PLANNER MINT 2022.

gazeta dla mamy

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

5. #mamabosstoja | Hey mama!

Magda Linke-Koszek. Chciałoby się powiedzieć taka młoda, a tyle w życiu już osiągnęła. Założycielka Her Impact – platformy dla kobiet pomagającej im w osiąganiu sukcesów. „Zawodowych jak i osobistych”, jak podkreśla. Uparta i ambitna. Twarda sztuka. Wie co robi, wie czego chce, wie dokąd idzie. Inspiruje i dodaje skrzydeł.

Najlepsze wakacje, to te z MINT – gazetą dla mamy!

6. MINTOWE ROZMOWY z Anną Onopiuk

Ania to absolwentka The FotoFactory w Amsterdamie, laureatka konkursów fotograficznych i autorka licznych wystaw, których głównym bohaterem jest człowiek i jego emocje. Jej zdjęcia publikowane w prestiżowych magazynach to projekty na pograniczu mody i dokumentu. Opowiadają, poruszają i dają do myślenia. Posługuje się aparatem niczym malarz pędzlem i zaprasza na swoje historie zamknięte w kadrze.

7. MODA | Zielona moda

Zielona moda to zielona przyszłość, na którą każdy z nas ma wpływ i jest za nią odpowiedzialny. Wiedzą to polskie marki i stojący za nimi ludzie, którzy każdego dnia wkładają ogrom pracy, aby produkować w sposób odpowiedzialny i etyczny. Zapytałyśmy polskie marki o ich czyny w myśl zielonej mody. Do tablicy stanęli: Brunoszka, Looks by Luks, Kids on the moon, Efvva oraz Moon Stories. Oni wiedzą, jak to robić!

8. MODOWE Edytoriale

Wyszły z aparatu Karoliny Świątek, która jest największą siłą tego wydania, za co jej pięknie dziękujemy. Trzy edytoriale, trzy opowieści. Każda idealna na wakacje w Polsce. Poznaj domowe historie, Sezon działkowy oraz Morska opowieść i ciesz się latem. Nie daj pandemii odebrać sobie marzeń i odczuwania tu i teraz! Tego lata jeszcze bardziej baw się modą!
gazeta dla mamy
gazeta dla mamy
ZDJĘCIE: Maia Sobczak

9. SMAKI | Drugie wcielenie

Maia Sobczak | Qmamkaszę przygotowała specjalnie dla gazety dla mam MINT 3 przepisy w duchu zero waste. Jeśli czujesz się gotowa, rozejrzyj się po kuchni i sprawdź, z których produktów stworzysz pyszne danie na lato!
gazeta dla mamy

10. BEAUTY | Moc kamieni

Zamknięte salony to już przeszłość, ale warto wyrobić nawyk domowej pielęgnacji. Z zaciekawieniem przyglądasz się masażerom do twarzy?
Zdradzamy, który masażer jest wart inwestycji. Ale to nie wszystko! Opowiadamy o mocy kamieni i uczymy masażu krok po kroku.
To tylko 10 powodów, ale uwierz mi, mamy dla Ciebie aż 90 stron dobrych treści na wakacje 2020. Kup i poczuj miętę do MINT! To gazeta dla mam, która aż się prosi o czytanie.

MINT MAGazyn dla Mam dostępny jest w formie gazety online. Możesz zapisać go na tablecie lub telefonie. Przeglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Oto gazeta dla mamy na wakacje

gazeta dla mamy

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.