Przyjęcia Baby Shower są w Polsce coraz bardziej popularne. To okazja, żeby przed pojawieniem się maleństwa na świecie spotkać się w gronie kobiet i po prostu miło spędzić czas.

Z reguły jest to przyjęcie niespodzianka, które przygotowuje przyjaciółka, ale coraz częściej zdarza się, że i same przyszłe mamy mają wielką frajdę z organizacji takiego przyjęcia. Większość gości przynosi upominki dla dziecka, ale warto pomyśleć też o mamie. W końcu to dla niej wyjątkowy, często trudny czas, który warto umilić. To mogą być ostatnie chwile relaksu, przed pięknym, ale niejednokrotnie trudnym czasem pierwszych tygodni z noworodkiem.

7 POMYSŁÓW NA PREZENT DLA PRZYSZŁEJ MAMY

 

#1 SPA DLA MAMY

Nic tak nie poprawia humoru jak relaks w połączeniu z dbaniem o ciało. Ta godzina czy dwie pozwoli oczyścić myśli, pomyśleć tylko o sobie i dopieścić zmęczone ciążą ciało.

#2 SESJA BRZUSZKOWA

Źródło: WinterMaternityShootTo pamiątka na całe życie. Można robić zdjęcia samemu w domu, ale profesjonalna sesja to jest dopiero coś. Mama poczuje się dopieszczona, a pamiątkowe zdjęcia pozostaną na zawsze.

#3 INDA BOX – MAMA BOX

Źródło: Inda Box

Takie pudełko niespodzianka ucieszy każdą mamę, bo któż nie lubi takich przyjemności. W środku coś dla duszy i coś dla ciała. Wszystko made in Poland. Wisienką na torcie jest opakowanie, może zamienić się w pudełko pamiątek. Uwaga, wciąga. Po pierwszym pudełku zawsze ma się ochotę na więcej.

#4 PERSONALIZOWANA BIŻUTERIA

Źródło: Lilou

Bransoletka czy medalik z inicjałami maluszka to świetny pomysł. Kochamy indywidualne rozwiązania, które nie tylko sprawiają, że pięknie wyglądasz, ale przypominają o małej istotce i są cudownym wspomnieniem

#5 SUKIENKA

Źródło: Little John

Nie ma się co oszukiwać, nie we wszystkie ubrania z przedciążowej szafy sprawdzą się w ciąży. Kobieca sukienka sprawi przyjemność, podkreśli brzuszek i sprawi, że spojrzymy na siebie inaczej w lustrze.

#6 HERBATY DLA MAMY

Źródło: eherbata.pl

Kojące zmysły, relaksujące, pięknie pachnące. Kubek dobrej herbaty może zdziałać naprawdę wiele. Kompozycje i mieszanki ziół przygotowane z myślą o przyszłej mamie to doskonały prezent.

#7 NOTATNIK

Wzruszających chwil nie brakuje zaczynając już na samym okresie ciąży, a kończąc na wspólnych chwilach z maleństwem. Wspomnienia są ulotne, co zapisane pozostanie na zawsze. Warto mieć notatnik pod ręką i wracać do tych chwil.

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.