Bagietka w Paryżu to zabawna nazwa nowej kolekcji kultowej marki Bobo Choses oraz paryskiej galerii mody Le Bon Marché, która znajduje się po lewej stronie rzeki stolicy Francji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ekskluzywna, limitowana edycja, w skład której wchodzą bluzka oraz torba. Całość zainspirowana została w 100% Paryżem. Wiemy dokładnie jak toczy się tam leniwie życie. Rano pachnąca bagietka, croissant maczany w kawie czy kakao. Liczne piekarnie, które swoim zapachem kuszą każdego przechodnia i nie pozwalają przejść obojętnie.

Kolekcja dostępna będzie od 15 Października wyłącznie w Le Bon Marché i stanie się nie lada gratką dla małych fashionistek. Zatem mamy o jeden powód więcej, żeby tej jesieni ruszyć na podbój Paryża!

A ponieważ główną rolę w nowej jesienno-zimowej kolekcji marki Bobo Choses odgrywa bagietka, oto kilka faktów o niej, które po prostu musisz znać!

  1. Bagietki nigdy nie są zimne, gdyż dzieci zawsze noszą je pod ręką.

  2. Piekarnie to perfumy Paryża.

  3. Wiosna, czy zima bagietka jest zawsze pięknie zarumieniona.

  4. Bagietka nie lubi samotności, dlatego doskonale komponuje się z serem czy marmoladą.

  5. Jeśli nie zadbasz o bagietkę z odpowiednią uwagą, jej serce stwardnieje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A tak już bardziej na serio, kolekcja prosta, zachwycająca jak całe Bobo Choses. Dzieci czuję się w ubraniach jak w drugiej skórze, a mamy wyczekuję kolekcji dla dorosłych. Ktoś powiedziałby, że to tylko T-shirt, ale ile daje możliwości. W zależności od połączenia, pomysłu i humoru może stanowić bazę ciekawych kreacji. Co więcej, bluzka ma charakter unisex. Nie powstydzi się jej ani dziewczynka, ani chłopiec. Marka Bobo Choses stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i teraz po raz kolejny pokazuje, że taki właśnie powinien być świat dzieci. Bezpretensjonalny, śmieszny, traktowany zupełnie na luzie. Torba to natomiast świetny jesienny pomocnik dla mamy, nie tylko w drodze po świeże bagietki. Która z nas nie chciałaby paradować z nim na najbliższy ryneczek. Z taką torbą każde zakupy są bardziej przyjemne i zabawne. Ten kolor, ta energia i sam pomysł, niecodzienny, ale zapadający w pamięć. I o to właśnie chodzi. Zatem ruszamy do Paryża na wycieczkę z misją zakupu tej unikatowej kolekcji! Paryżu nadchodzimy!

Photo. Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.