Modne skarpetki? Tak, to możliwe! Skarpetki, miłe, wełniane, ciepłe i z pomysłem to nasz sposób na przetrwanie jesiennych dni. Nie da się już dłużej ukryć, że jesień zbliża się wielkimi krokami. I chociaż nie wiem jak bardzo walczyłybyśmy z tym i tak nas dogoni. Nie ma zatem co się opierać, tylko szukać sposobów na umilanie jesiennych dni i przetrwanie zimnych chwil. Mamy na to sposób!

Z wielką niechęcią chowamy głęboko na dno dziecięcej szafy letnie ubranka i zwiewne sukienusie. Obkupujemy nasze dzieci w ciepłe okrycia i zaczynamy popularne jesienią ubieranie na cebulkę. Zwłaszcza dziewczynki nie mogą pogodzić się ze zmianą klimatu, ani porzucić ulubionych spódniczek. Z pomocą przychodzą skarpetki, które zyskują zupełnie nowe miejsce w dziecięcej garderobie. Już ich nie ukrywamy pod spodniami, nie są zwykłym elementem garderoby. Modne skarpetki stanowią dodatek a nie rzadko bazę do jesiennej stylizacji. Dzisiaj wybór skarpetek jest ogromny. Nie tylko wzór, ale również materiał można wybierać i przebierać. Każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie. Niech to będzie przede wszystkim dobra zabawa modą. Zachęcamy dziewczynki do poszukiwania własnego stylu, można do tego dojść metodą prób i błędów.

W sezonie Jesień/Zima 2016 nadal królują motywy zwierzęce. ku wielkiej uciesze miłośniczek zwierząt. Wszystkie kolory są dozwolone, im bardziej kolorowo tym ciekawiej. Stawiamy na soczyste róże, odcienie musztardy i niezastąpione szarości. Całość przełamana cętkami, kropkami i geometrycznymi wzorami. Tak, my nadal o skarpetkach! Mogłybyśmy tak długo.

Zresztą zobacz sama ile jest możliwości, fasonów i wzorów. Nie wiadomo na co finalnie się zdecydować. A jak już wpadniecie z córką w skarpetkowy szał, nie będzie mu końca.

Jestem przekonana, że zaraz po zakupach dla córki ruszysz w poszukiwania wersji nieco większej, aby samej przywdziać te cuda. A co, nam mamom też od życia coś miłego i ciepłego się należy!

Mammazine_modne_skarpetki_12jpg

  1. Louise Misha / 2. Bobo Choses / 3. Bonheur du Jour/ 4. Mrugała / 5. Emile et Ida / 6. Wolf and Rita

Mammazine_modne_skarpetki_13

7. Mini Dressing / 8. Stelle McCartney Kids / 9. Bobo Choses /  10. Tiny Cottons / 11. Mini Dressing / 12. Tocoto Vintage

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.