Marka Britax Rӧmer, producent najwyższej jakości dziecięcych wózków i fotelików samochodowych, za cel stawia sobie tworzenie produktów bezpiecznych, nowoczesnych, wygodnych, a w tym roku także inspirujących. W wiosennej kolekcji pojawiło się dwanaście nowych kolorów, które ułatwiają dopasowanie produktów marki do stylu życia i zachęcają rodziny do celebrowania wyjątkowych chwil poza domem.

Produkty z kolekcji „Inspired by Nature” są różne, tak jak różne są oblicza natury. Znaleźć można wśród nich zarówno te wyróżniające się odważnym i dynamicznym stylem, jak i te w stonowanych barwach. Każdy rodzic może więc zgodnie z własnym gustem skompletować wózek, fotelik samochodowy i wszystkie niezbędne akcesoria.

Kolorowe foteliki samochodowe i wózki wniosą powiew świeżości
do codziennego życia wielu rodzin

Britax nowa kolekcja Inspird by nature

Poczucie wolności dla rodziców małych dzieci często przybiera postać spaceru po parku lub wycieczki samochodowej za miasto. Duża ilość obowiązków, mało wolnego czasu i zamieszanie związane z wyjściem z domu z dziećmi nie sprzyja poszukiwaniu okazji do odpoczynku na łonie natury. Marka Britax Rӧmer staje się partnerem, który wie jak ważny jest odpoczynek, kontakt z przyrodą i zachęca do korzystania z jej bogactwa.

Wolność na łonie natury

– Dzisiejsze pokolenie rodziców oczekuje, że produkty przeznaczone dla ich dzieci będą nie tylko bezpieczne i funkcjonalne. Nie mniej ważne jest dla nich, aby najwyższa jakość fotelików samochodowych i wózków szła w parze z ich dopracowaną stylistyką – powiedział Moritz Walther, Dyrektor Marketingu, Britax Europe. – Tym potrzebom wychodzimy naprzeciw proponując tak wyjątkową kolorystykę, wnosząc tym samym nieco ducha codziennej rodzinnej wolności do naszej najnowszej oferty.

Kolekcja „Inspired by nature” to sprawdzone produkty marki – wózki, foteliki samochodowe i rowerowe – teraz dostępne w nowej palecie aż dwunastu inspirowanych naturą kolorów. Zarówno same kolory, jak i ich nazwy, przywołują na myśl najpiękniejsze zakątki świata, albo budzą skojarzenia z radością płynącą ze spędzania czasu blisko przyrody.

Lagoon Green to kolor rajskiej laguny

Britax nowa kolekcja2

 Sunshine Yellow kojarzy się z odcieniem słoneczników w pełni lata

Britax nowa kolekcja3
Rose Pink z ogrodem pełnym róż w rozkwicie

Britax nowa kolekcja4

Mineral Purple przywołuje na myśl wyprawę w poszukiwaniu niezwykłych kamieni

Britax nowa kolekcja6

Cosmos Black przypomina gwiaździstą letnią noc

Britax nowa kolekcja 1

Różnorodność kolorów i faktur nowej linii pozwala na wybór modelu, który najlepiej będzie współgrać z ulubionym stylem – zarówno miłośników wypraw w nieznane, jak i tych, którzy czas wolny wolą spędzać spacerując po jego ulicach miast.

Britax nowa kolekcja4

Dodatkowo, marka zadbała o spójność kolorystyki wózków i fotelików samochodowych, tak by umożliwić rodzicom dopasowanie całej linii akcesoriów dla dzieci do swojego gustu. Zdecydować się można na produkty w kolorze niebieskiego oceanu, piasku pustyni lub czerwieni, tak intensywnej jak maki na łące. W zależności od upodobań rodziców, z palety barw, wzorowanej na kolorach natury, wybrać można te mocne, wyraziste lub bardziej stonowane odcienie i stworzyć zestaw do podróżowania w jednym kolorze.

„Made with Care”

Firma Britax, poza ciekawym designem i innowacyjną technologią zapewniającą dzieciom bezpieczeństwo w podróży. Dużą uwagę przywiązuje również do jakości materiałów, z których wykonuje swoje produkty, mając na względzie szczególnie delikatną skórę dzieci i ich wciąż rozwijający się, wrażliwy układ odpornościowy.

Twórcy fotelików i wózków są przekonani, że najlepszą ochronę dzieciom w podróży mogą dać tylko najlepszej jakości materiały wykonane z troską i starannością.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.