BUGABOO CAMELEON to kultowy wózek, który ma grono zwolenniczek na całym świecie. Bugaboo nie trzeba przedstawiać, jego się po prostu zna. Do niego się wzdycha i wybiera, gdy na świecie pojawić się ma maleństwo. Czy trzecia generacja słynnego już wózka wprawi nas w zachwyt?

Bogna i Zoe sprawdzają czy wózek okaże się równie wszechstronny i funkcjonalny co jego młodsze rodzeństwo.

Czego się spodziewałam po wózku? Przy jego renomie bałam się mieć jakiekolwiek oczekiwania, oczekiwałam karocy dla swojej córeczki.

Wózek poleciał z nami w podróż, jego misją było zapewnienie komfortowych spacerów podczas wakacyjnych dni w słonecznej krainie.

Bugaboo Cameleon 3 generacja to:

3 dostosowania do trybu życia, sprawdza się w mieście, na spacerze w lesie i na plaży – tego właśnie oczekiwałam

3w1 gondola, spacerówka i fotelik samochodowy – ultra uniwersalny – niezwykle ważny aspekt, optymalizujemy koszty

Miał się dostosować do naszego życia i przyznam, że mu się to udało. Gondola składana na płasko, bez problemu przeszła odprawę bagażową. Koła poradziły sobie z piachem, a szeroko rozkładany dach wózka zapewniał dodatkową z osłonką Kurtis Baby Peace ochronę przed słońcem i wiatrem. Pogoda nad morzem bywa bowiem zmienna.

Koła wózka bardzo łatwo się demontują, co pozwala na sprawny transport w aucie. Wymiary stelaża pod złożeniu jak na moje potrzeby są jednak sporo za duże. Jestem praktyczna i szukam oszczędności przestrzeni, przy trójce dzieci to niezwykle ważna kwestia.

Duże tylne koła są niezwykle przydatne przy podjeździe na krawężnik, czy przy zjeżdżaniu z kilku stopniowych schodów. Można także szybko przejść do trybu dwukołowego, co było przydatne przy spacerach po plaży.

Rączka dostosowuje się do wzrostu rodzica, dobrze, że marka dba o naszą prawidłową postawę.

Gondola osadzona jest nisko, dla mnie to duży plus, ale wiem, ze nie wszyscy mają takie preferencje. Sama gondola jest przestronna i daje maleństwu komfort, ciszę i bezpieczeństwo.

Podoba mi się wykończenie, wózek prezentuje się elegancko. Obawiałam się tego koloru, ale po wielu tygodniach użytkowania, prezentował się bez zarzutów. Jedynie od licznego składania i rozkładania budka gondoli była pognieciona, co uznaję za mały minus.

Niewątpliwie dla wielu osób jego wysoka cena nie jest również zachęcająca, rozważając zakup można uznać go za inwestycję podkreślając funkcję 3w1 i okres użytkowania wózka.

 

Testowały: Bogna i Zoe

Cena: od 4 399 zł

 

W sesji wykorzystano osłonkę Kurtis Baby Peace, która chroni przed wiatrem i słońcem. Idealna na wszystkie pory roku. Poczytajcie więcej TU.

 

Wiemy, że koła na zdjęciach nie są idealnie czyste, ale MINT testy traktuje bardzo poważnie i naprawdę testuje wszystkie wózki.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.