Piosenkarka Céline Dion została twarzą nowej, nietypowej linii ubranek dla dzieci Célinununu. Jest to kolekcja z mocnym przekazem: twórcy przekonują, że jej celem jest wyjście poza stereotypy oraz promowanie równości płci.

***

Punktem wyjściowym kolekcji Célinununu jest utrzymanie ubranek w kolorystyce neutralnej płciowo. Zamiast stereotypowego niebieskiego zarezerwowanego dla chłopców i różu dla dziewczynek, projektanci wybrali czerń i biel, odcienie szarości z kolorowymi akcentami. Ubranka przeznaczone są dla niemowląt i starszych już dzieci.

W promocję marki i jej przekazu zaangażowała się sama Céline Dion, która zagrała w nietypowym spocie reklamowym. Mówi w nim m.in. – Nasze dzieci. To nie są tak naprawdę nasze dzieci. Wszyscy jesteśmy tylko ogniwami w niekończącym się łańcuchu zwanym życiem. My tęsknimy za przeszłością, one marzą o przyszłości. Możemy wyprawić je w drogę, ale to one obiorą kierunek.

– Célinununu jednoczy dwie siły jednym głosem – moda ma moc kształtowanie ludzkich umysłów. Zainspiruj swoje dziecko do tego, by było wolne i odnajdywało własną indywidualność poprzez ubiór – przekonują twórcy brandu.

Co myślicie o takim podejściu do mody dziecięcej?

Kolekcja CelinununuKolekcja Celinununu


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.