Fani kultowej francuskiej marki Petit Bateau każdego roku wstrzymują oddech w oczekiwaniu na informacje z kim ich ukochana marka połączy siły tworząc nową kolaborację. Po raz kolejny „mała łódeczka” nie zawiodła i wybrała do współpracy legendarne japońskie studio animacji Ghibli.

***

Nowa kolekcja Petit BateauNowa kolekcja Petit BateauJednych i drugich łączy bardzo wiele. Miłość do kultury, doskonała jakość, wrażliwość, a przede wszystkim pielęgnowanie dzieciństwa i spełnianie marzeń. Magiczny duet stworzył kolekcję wykorzystując do tego główne postacie z czterech najpopularniejszych filmów wyprodukowanych w japońskim Studio Ghibli: Mój sąsiad Totoro, Księżniczka Mononoke, Spirited Away i Ponyo.

Kolekcja składa się z bielizny, bluzek, sukienki oraz płaszcze przeciwdeszczowego. Skierowana jest dla dorosłych, dzieci i niemowląt. Twórcy tworząc kolekcje postawili na mocne kolory takie jak róż, niebieski, czy zielony, ale też na podstawowe odcienie pasków marinierie w granacie i czerni. Bohaterowie ze studio Ghibli pojawiają się na ubraniach na dwa sposoby. W formie haftu, lub w formie naszywek, które można „zaprasować” w dowolnym miejscu na garderobie.

Cała kolekcja została zaprojektowana perfekcyjnie, nawet opakowania, w które pakowane są ubrania nawiązują do japońskiej kultury i przypominają bentō, czyli postać tradycyjnego posiłku z kraju kwitnącej wiśni. Kolekcja jest już dostępna w butiku Petit Bateau w Galerii Mokotów oraz na www.petit-bateau.pl

Nowa kolekcja Petit BateauNowa kolekcja Petit Bateau


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.