Fani kultowej francuskiej marki Petit Bateau każdego roku wstrzymują oddech w oczekiwaniu na informacje z kim ich ukochana marka połączy siły tworząc nową kolaborację. Po raz kolejny „mała łódeczka” nie zawiodła i wybrała do współpracy legendarne japońskie studio animacji Ghibli.

***

Nowa kolekcja Petit BateauNowa kolekcja Petit BateauJednych i drugich łączy bardzo wiele. Miłość do kultury, doskonała jakość, wrażliwość, a przede wszystkim pielęgnowanie dzieciństwa i spełnianie marzeń. Magiczny duet stworzył kolekcję wykorzystując do tego główne postacie z czterech najpopularniejszych filmów wyprodukowanych w japońskim Studio Ghibli: Mój sąsiad Totoro, Księżniczka Mononoke, Spirited Away i Ponyo.

Kolekcja składa się z bielizny, bluzek, sukienki oraz płaszcze przeciwdeszczowego. Skierowana jest dla dorosłych, dzieci i niemowląt. Twórcy tworząc kolekcje postawili na mocne kolory takie jak róż, niebieski, czy zielony, ale też na podstawowe odcienie pasków marinierie w granacie i czerni. Bohaterowie ze studio Ghibli pojawiają się na ubraniach na dwa sposoby. W formie haftu, lub w formie naszywek, które można „zaprasować” w dowolnym miejscu na garderobie.

Cała kolekcja została zaprojektowana perfekcyjnie, nawet opakowania, w które pakowane są ubrania nawiązują do japońskiej kultury i przypominają bentō, czyli postać tradycyjnego posiłku z kraju kwitnącej wiśni. Kolekcja jest już dostępna w butiku Petit Bateau w Galerii Mokotów oraz na www.petit-bateau.pl

Nowa kolekcja Petit BateauNowa kolekcja Petit Bateau


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.