„Cichy Ptak” – nowa powieść duetu Mohlin & Nyström
Zanurz się w mroczny świat kryminalnych zagadek szwedzkiego duetu Mohlin&Nyström. „Cichy Ptak” to pasjonujący kryminał o tajemnicach, zbrodniach i emocjonalnych przeżyciach. Sprawdź dlaczego to książka właśnie dla Ciebie!
Mohlin&Nyström

SKLEP

Kryminały nieustannie kuszą czytelników. Dlaczego tak wielu z nas wybiera kryminały jako ulubioną lekturę? Wciągające fabuły, fascynujące zagadki oraz refleksja nad ludzką psychiką i moralnością to tylko niektóre z powodów. Czytanie kryminałów stało się dla Polaków sposobem na ucieczkę od rzeczywistości i fascynującą podróż przez mroczne zakamarki ludzkiego umysłu. Dzisiaj przychodzę do Ciebie z propozycją książki szwedzkiego autorstwa duetu Mohlin & Nyström i z ich książką „Cichy ptak”. Jeśli lubisz kryminały, to książka dla Ciebie!

Mohlin&Nyström
Mohlin&Nyström

Mohlin & Nyström po raz kolejny zabierają nas w świat kryminalnych tajemnic

„Cichy Ptak” to poruszający thriller kryminalny, który wciąga od pierwszej do ostatniej strony. Mohlin & Nyström mistrzowsko spletli skomplikowaną i porywającą historię, która zagłębia się w najciemniejsze zakamarki ludzkiej natury.

Odkrycie ludzkiego szkieletu w gnieździe ptasim ponownie otwiera trzydziestoletnią tajemnicę związaną z zaginięciem bliźniaków Brodin z lokalnego placu zabaw. Czy kość może należeć do jednego z zaginionych chłopców? I dlaczego ta tragiczna historia wraca teraz, po tylu latach?

W miarę jak plotki ponownie zaczynają krążyć na ulicy, gdzie mieszkali bliźniacy, niepokojąca energia rozprzestrzenia się w sąsiedztwie wraz z powrotem dawno nieobecnego mężczyzny. Coś złowrogiego dzieje się i czytelnik w miarę czytania odkrywa krok po kroku składowe elementy tajemnicy.

Były agent FBI John Adderley, obecnie policjant w Karlstad, zostaje poproszony o przewodzenie ponownie otwartemu śledztwu. Jednak znajduje się wewnętrznie rozdarty między obowiązkami zawodowymi a opieką nad dziewięcioletnią siostrzenicą, co stawia go w zupełnie nowej i trudnej sytuacji.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Autorzy książki Mohlin & Nyström doskonale przedstawiają postać Johna Adderleya, tworząc protagonistę, z którym czytelnicy mogą łatwo utożsamić się i kibicować mu. Jego wewnętrzna walka między profesjonalnymi obowiązkami a osobistymi zobowiązaniami nadaje głębię postaci, czyniąc go bohaterem, którego czytelnicy mogą łatwo zrozumieć, a nawet polubić.

Autorzy zręcznie budują napięcie na przestrzeni całej powieści, trzymając czytelników w niepewności aż do samego końca. Pełno jest zwrotów akcji, a warstwy tajemnic i kłamstw stopniowo się odkrywają, ujawniając prawdę za trzydziestoletnią tajemnicą.

„Cichy Ptak” to nie tylko emocjonująca powieść kryminalna; to opowieść, która rezonuje głęboko, eksplorując tematy straty, winy i odkupienia. Barwne opisy i starannie wykreowane postaci sprawiają, że niemożliwe jest oderwanie się od tej książki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanką literatury kryminalnej, czy po prostu lubisz wciągającą historię, „Cichy Ptak” to pozycja, którą koniecznie musisz przeczytać.

Mohlin&Nyström
Mohlin&Nyström
Mohlin&Nyström

Artykuł powstał przy współpracy z wydawnictwem Czarna Owca.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.