Anna Salomon – wystawa dzierganych ilustracji dla dzieci i dorosłych

Szukasz ciekawego wydarzenia, które pozwoli Wam spędzić rodzinny czas? Mamy dla Ciebie propozycję, która łączy sztukę i naukę. Dzisiaj polecamy  niezwykłą wystawę „Po nitce do świętości”, gdzie kolorowe szydełkowe ilustracje Anny Salamon ożywią świat świętych.

Anna Salomon

SKLEP

Czy marzysz o niezwykłej podróży przez świat historii, sztuki i duchowości, która wciągnie zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci? Wystawa „Po nitce do świętości”, prezentująca barwne szydełkowe ilustracje Anny Salamon, to właśnie to, czego szukasz! Muzeum Archidiecezji Warszawskiej i wydawnictwo Świetlik serdecznie zapraszają Ciebie i Twoją rodzinę na tę wyjątkową ekspozycję, która startuje już 18 kwietnia i będzie dostęna aż do 19 maja 2024.

Anna Salomon

Anna Salamon, wybitna ilustratorka znana z kolorowych i pełnych życia obrazów, zaprasza do magicznego świata świętych i ich niezwykłych historii. Jej prace, powstałe na potrzeby książki dla dzieci „Każdy może być święty, czyli nawet łobuzy idą do nieba” autorstwa Justyny Bednarek, stanowią serce tej niezwykłej wystawy.

Kilkadziesiąt ilustracji, które Anna Salomon stworzyła w ciągu wielu miesięcy, to dzieła, które rozbudzają wyobraźnię zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pełne kolorów, ciekawych faktur i różnorodnych materiałów, te szydełkowe arcydzieła przenoszą nas w świat niezwykłej wyobraźni.

Anna Salomon
Anna Salomon
Anna Salomon

Przygoda od całej rodziny – wystawa Anny Salomon

Przyjdź rodzinnie i dołącz do magicznej podróży przez życie świętych. Na wystawie zobaczysz nie tylko postaci dobrze znane z religijnych opowieści, takie jak św. Patryk czy św. Joanna d’Arc, ale także mniej popularnych, ale równie inspirujących świętych.

Poznaj ich historie, odkryj niezwykłe atrybuty, które Anna Salamon nadała swoim bohaterom, i zainspiruj się do poznania sztuki w nowy, ekscytujący sposób.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do wspólnego odkrywania magii sztuki, historii i duchowości! Wystawa „Po nitce do świętości” czeka na Ciebie i Twoją rodzinę w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej. To będzie niezapomniana podróż, którą będziecie wspominać jeszcze długo!

Anna Salomon

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Ważne informacje

Data: Od 18.04 do 19.05.2024
Miejsce: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, ul. Dziekania 1, Warszawa
Godziny otwarcia:
wtorek–piątek: 12.00–18.00
sobota-niedziela: 12.00–16.00
poniedziałek: nieczynne
Wstęp: bilet normalny 35 zł, ulgowy 25 zł, rodzinny 85 zł

Do zobaczenia na wystawie!

Materiał prasowy | Patronat Mint Mag

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.