Cybex Yema – mówią o tym nosidełku „elegancja w ruchu”. Cybex zapowiada, że ta nowość z kolekcji Platinium to must have dla nowoczesnych rodziców, którzy potrzebują akcesoriów, nie tylko funkcjonalnych, ale także podkreślających ich indywidualny styl. Po takich zapowiedziach, aż rwałyśmy się do testów. Czy nosidełko Cybex Yema spełniło nasze oczekiwania? Przekonaj się!

Yema zachwyca w pierwszej kolejności designem, sprawiając, że nosidełko to nie tylko potrzebny element wyprawki, ale w dodatku modny. Nosidełko ma bardzo minimalistyczny styl, wybrać można tropikalny print lub skóropodobną tkaninę, aby wyrazić siebie. Zapragnęłam tropików, do testów trafiła do nas Yema Bird of Paradise.

Nosidełko można używać już od urodzenia, warunek waga dziecka 3,5 kg. Z powodzeniem nosić w nim można dziecko do drugiego roku życia, ok. 12 kg i 86 cm wzrostu. Yema ma regulowany pas, co pozwala dopasować jej wielkość do wieku dziecka.

Dużym plusem jest łatwość zakładania nosidełka. Nie ma skomplikowanych wiązań jak w przypadku chust i tym przekonała mnie do siebie najbardziej. Wystarczy zapiąć pas wg instrukcji z dostosowaniem do wagi dziecka, ułożyć maleństwo i zawiązać pasy. Wszystko proste i do wykonania dosłownie w kilka minut. Maleństwo ułożone jest w pozycji, która pozwala całować jej po główce, śpiewać kołysanki i tulić do woli.

Yema wykonana jest w 100% z miękkiej bawełny. Muszę przyznać mały minus za to, że wszelkie kłaczki i włoski wręcz przywierały do nosidełka i nie łatwo utrzymać je w idealnej czystości.

Możliwości trzech pozycji ułożenia dziecka jest niezwykle praktyczne, uniwersalne i pozwala na stosowanie dosłownie każdego dnia. Co więcej Yema rośnie z dzieckiem. Za to duży plus!

POZYCJA – DZIECKO PRZODEM DO RODZICA

POZYCJA BIODROWA

POZYCJA NA PLECACH

Każda z tych pozycji wspiera naturalne ułożenie nóżek ważne dla prawidłowego rozwoju bioder dziecka. Jest to pozycja na tzw. żabkę. 3 różne pozycje pozwalają na bliski kontakt z dzieckiem przy jednoczesnym zachowaniu komfortu aktywności rodziców.

Yema pozwala ukołysać dziecko, wspólnie eksplorować świat i cieszyć się bliskością. Czy daje komfort i elegancję? Zdecydowanie tak!

Cena: od 799 zł

Testowały: Bogna i Zoe

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.