Dawid Bowie – kompozytor, piosenkarz, autor tekstów, producent muzyczny, multiinstrumentalista, aktor, aranżer, malarz, kolekcjoner sztuki. Dawid Bowie to postać o wielu twarzach, niezwykły talent, kreatywna dusza, inspirował i dalej inspiruje, pomimo tego, że nie ma już go wśród nas.

Mówiąc o muzyce popularnej nie można go pominąć, stał bowiem na czele jako główna postać blisko przez cztery dekady. Introwertyk, innowator, szczególnie aktywny w latach 70tych XX wieku.

Z czego zasłynął? Zamknij oczy i przypomnij sobie jego charakterystyczny głos, włącz jego piosenki i sięgnij pamięcią do jego postaci. Człowiek niezwykle inteligentny, eklektyk w pracy, a jego androgeniczne piękne stało się elementem charakterystycznym jego wizerunku.

Artysta muzyk, który grał na blisko 300 instrumentach, jeden z największych rockowych artystów, który jako jedyny sprzedał największą liczbę albumów w dziejach muzyki. Jego kariera to 52 lata muzyki i twórczości, i 140 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. To mówi samo za siebie!

Upamiętniając jego twórczość na rok po jego stracie, mamy dla Ciebie wyjątkową sesję.

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial


Zdjęcia: Annarella Caruso
Model: Lorenzo Lafranconi 
Asystetnt Fotografa: Roberto Basilico / Milva Osmetti

Dziękujemy: yporque, motoreta, pop up shop za wypożyczenie ubrań do sesji

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.