Dawid Bowie – kompozytor, piosenkarz, autor tekstów, producent muzyczny, multiinstrumentalista, aktor, aranżer, malarz, kolekcjoner sztuki. Dawid Bowie to postać o wielu twarzach, niezwykły talent, kreatywna dusza, inspirował i dalej inspiruje, pomimo tego, że nie ma już go wśród nas.

Mówiąc o muzyce popularnej nie można go pominąć, stał bowiem na czele jako główna postać blisko przez cztery dekady. Introwertyk, innowator, szczególnie aktywny w latach 70tych XX wieku.

Z czego zasłynął? Zamknij oczy i przypomnij sobie jego charakterystyczny głos, włącz jego piosenki i sięgnij pamięcią do jego postaci. Człowiek niezwykle inteligentny, eklektyk w pracy, a jego androgeniczne piękne stało się elementem charakterystycznym jego wizerunku.

Artysta muzyk, który grał na blisko 300 instrumentach, jeden z największych rockowych artystów, który jako jedyny sprzedał największą liczbę albumów w dziejach muzyki. Jego kariera to 52 lata muzyki i twórczości, i 140 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. To mówi samo za siebie!

Upamiętniając jego twórczość na rok po jego stracie, mamy dla Ciebie wyjątkową sesję.

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial

Dawid Bowie / Editorial


Zdjęcia: Annarella Caruso
Model: Lorenzo Lafranconi 
Asystetnt Fotografa: Roberto Basilico / Milva Osmetti

Dziękujemy: yporque, motoreta, pop up shop za wypożyczenie ubrań do sesji

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.