Domek w ogrodzie – marzenie każdej dziewczynki małej i dużej. Domek drewniany, jakby przeniesiony z małej wioski w Norwegii. Nie tylko doda unikalnego stylu w Twoim ogrodzie, ale przede wszystkim ucieszy najmłodszych. I nie tylko!

Domek w ogrodzie – miejsce na letnie przygody, snucie marzeń, wcielanie się w role bohaterów z bajek i poznawanie świata. W domku zawarte zostaną pierwsze przyjaźnie, a jego ściany zachowają niejeden dziecinny sekret.

Domek powinien stanąć pod drzewem, aby jego cień przyjemnie chłodził w ciepłe letnie dni.

Puść wodze wyobraźni, stwórz domek, o którym sama marzyłaś gdy byłaś dzieckiem. Białe drewno, weranda z miękkimi poduchami, huśtawka, stół i dbałość o najmniejszy detal. Kolor nada charakteru. Postawa na romantyczne pastele, gdy masz w domu małą księżniczkę, lub na soczyste kolory, aby dodać pozytywnego twistu.

Kwiatki, girlandy, pompony, poduchy i latarenki, to one nadadzą klimat. Niech domek stanie się ulubionym miejscem zabaw dzieci, niech przechodzi metamorfozy w zależności od potrzeb i sytuacji. Jednego dnia stanie się kawiarnią, innego cukiernią, a kolejnego domem wróżki zębuszki. Ogranicza nas tylko nasz wyobraźnia. Przygotowując projekt miej na uwadze funkcjonalność, wykorzystaj mobilne rozwiązania, nie bój się eksperymentować. Na niewielkiej przestrzeni też może powstać niezwykle praktyczna przestrzeń.

Nie zapomnij o przestrzeni przed domkiem, mini domek powinien mieć swój mini ogródek. Niech będzie to okazja do stworzenia rabatek, a może nawet domowego ogródka warzywnego. Twoje dzieci lubią owoce, posadź krzaczki poziomek i truskawek i zachęć je do obserwacji przyrody. Karmnik przyciągnie ptaki, a bliskość natury ukoi zmysły i podziała na dzieci inspirująco.

Przyjrzyj się z bliska naszym inspiracjom, stwórz własny projekt, baw się stylem i kolorem. Niech to będzie Wasz rodziny projekt na Wiosnę/Lato 2017. Coś nam się wydaje, że będzie to Wasze ulubione miejsce na ziemi. Miłej zabawy!

Źródło: Winterdaisy

Źródło: Lay baby Lay

Źródło: Homedepot

4

Źródło: Beckers

Źródło: Britanny York

Źródło: Hemtrevligt

Źródło: Lay Baby La

Źródło: Dezee

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.