Kolekcja Ferm Living na sezon Wiosna/Lato 2017 opowiada historię o zabawach nad morzem i magicznych snach. Opowieści odzwierciedlają dziecięcą kreatywność, która rozwija się, gdy ma odpowiednie do tego warunki. Ferm Living jak nikt inny potrafi stworzyć do tego odpowiednią atmosferę.

Scenki z sesji, obrazującej najnowszą kolekcję, wystylizowane zostały w duchu nowoczesnego wzornictwa dla dzieci. Mały architekt to nowa kolekcja mebli dla dzieci, w skład której wchodzą: biurko, krzesła, ławki i stoliki.

Meble to baza dla małych odkrywców, aby nadawać kształty kreatywnym ideom i pomysłom, a jak wiemy tego małym głowom nigdy nie brakuje.

W otoczeniu tych mebelków wydawane będą małe, kolorowe przyjęcia, które trwać będą przez wiele godzin. Subtelne kolory nowej kolekcji mają dać upust wyobraźni i zachęcić do tworzenia w tych wysublimowanych, nowoczesnych wnętrzach.

Mammazine_FermLiving_SS17_11 Mammazine_FermLiving_SS17_7 Mammazine_FermLiving_SS17_3 Mammazine_FermLiving_SS17_2 Mammazine_FermLiving_SS17_5 Mammazine_FermLiving_SS17_10

Błyskotki, balony i zabawa w migotliwych sceneriach to kwintesencja kolekcji Wiosna/Lato 2017 by Ferm Living.

Mammazine_FermLiving_SS17_15 Mammazine_FermLiving_SS17_12

Z zabawną ciekawością kreatorzy Ferm Living bawili się nową formą i teksturą. Rezultatem tych działań jest seria tekstyliów dla dzieci, na które nie tylko ma się przyjemność patrzeć, ale dotykanie ich daje wiele przyjemności i zachęca do doskonałej, dziecięcej zabawy.

A gdy już przyjdzie zmęczenie, z przyjemnością każde dziecko przytuli się do miękkiej pościeli wykonanej z bawełny organicznej, bo Ferm Living dba również o środowisko. Stworzyli linię tekstyliów dla całej rodziny w pięciu różnych kolorach i wzorach, zachęcając do ich mieszania i bawienia się kolorem i wzorem.

Kolekcja wiosna/lato wprowadza również nową serię dla najmłodszych. Znaleźć można miękkie kocyki i otulacze idealne na spacer, kolekcję do kąpania czy też pościel, która zapewni spokojny i kolorowy sen.

Mammazine_FermLiving_SS17_14 Mammazine_FermLiving_SS17_6 Kolekcja Ferm Living

Poranki z Ferm Living również należą do najprzyjemniejszej pory dnia. Czas na leniwe przedpołudnie w miękkich kocach i tkaninach, bo na kanapie w otoczeniu rodziny najlepiej się marzy i powstają najcudowniejsze historie.

Kolekcja Ferm Living Kolekcja Ferm Living Kolekcja Ferm Living

Źródło: Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.