Kolekcja Ferm Living na sezon Wiosna/Lato 2017 opowiada historię o zabawach nad morzem i magicznych snach. Opowieści odzwierciedlają dziecięcą kreatywność, która rozwija się, gdy ma odpowiednie do tego warunki. Ferm Living jak nikt inny potrafi stworzyć do tego odpowiednią atmosferę.

Scenki z sesji, obrazującej najnowszą kolekcję, wystylizowane zostały w duchu nowoczesnego wzornictwa dla dzieci. Mały architekt to nowa kolekcja mebli dla dzieci, w skład której wchodzą: biurko, krzesła, ławki i stoliki.

Meble to baza dla małych odkrywców, aby nadawać kształty kreatywnym ideom i pomysłom, a jak wiemy tego małym głowom nigdy nie brakuje.

W otoczeniu tych mebelków wydawane będą małe, kolorowe przyjęcia, które trwać będą przez wiele godzin. Subtelne kolory nowej kolekcji mają dać upust wyobraźni i zachęcić do tworzenia w tych wysublimowanych, nowoczesnych wnętrzach.

Mammazine_FermLiving_SS17_11 Mammazine_FermLiving_SS17_7 Mammazine_FermLiving_SS17_3 Mammazine_FermLiving_SS17_2 Mammazine_FermLiving_SS17_5 Mammazine_FermLiving_SS17_10

Błyskotki, balony i zabawa w migotliwych sceneriach to kwintesencja kolekcji Wiosna/Lato 2017 by Ferm Living.

Mammazine_FermLiving_SS17_15 Mammazine_FermLiving_SS17_12

Z zabawną ciekawością kreatorzy Ferm Living bawili się nową formą i teksturą. Rezultatem tych działań jest seria tekstyliów dla dzieci, na które nie tylko ma się przyjemność patrzeć, ale dotykanie ich daje wiele przyjemności i zachęca do doskonałej, dziecięcej zabawy.

A gdy już przyjdzie zmęczenie, z przyjemnością każde dziecko przytuli się do miękkiej pościeli wykonanej z bawełny organicznej, bo Ferm Living dba również o środowisko. Stworzyli linię tekstyliów dla całej rodziny w pięciu różnych kolorach i wzorach, zachęcając do ich mieszania i bawienia się kolorem i wzorem.

Kolekcja wiosna/lato wprowadza również nową serię dla najmłodszych. Znaleźć można miękkie kocyki i otulacze idealne na spacer, kolekcję do kąpania czy też pościel, która zapewni spokojny i kolorowy sen.

Mammazine_FermLiving_SS17_14 Mammazine_FermLiving_SS17_6 Kolekcja Ferm Living

Poranki z Ferm Living również należą do najprzyjemniejszej pory dnia. Czas na leniwe przedpołudnie w miękkich kocach i tkaninach, bo na kanapie w otoczeniu rodziny najlepiej się marzy i powstają najcudowniejsze historie.

Kolekcja Ferm Living Kolekcja Ferm Living Kolekcja Ferm Living

Źródło: Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.