Done by Deer zaprezentowało kolekcje na rok 2017. Marka od zawsze jest kwintesencją skandynawskiego stylu. W sezonie 2017 kolejny już raz zachwyca kolekcją mebli i dodatków dla najmłodszych. Zobaczcie, co najbardziej nas urzekło!

DonebyDeer_little-interiors_toddler_lrs

Nowa kolekcja duńskiej marki inspirowana jest stylowymi latami 50tymi oraz 60tymi. Pamiętacie ten retro look? Jesli tak odnajdziecie go właśnie w tej nowej kolekcji bez problemu. Projektanci marki stworzyli trzy przestrzenie: do spania, pielęgnacji oraz zabawy. Czyli dokładnie przestrzeń, w którym dziecko spędza najwięcej czasu podczas swojego codziennego dnia. Kolekcja z nutą retro inspiruje i zachęca. Przyznaj, że miałoby się ochotę, w tych wnętrzach po prostu zamieszkać, choćby dzisiaj! Która z Was się na to pisze?

Done by deer stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Ma być pięknie, ale praktycznie. Dzieci muszą czuć się w tych wnętrzach po prostu dobrze. W kolekcji 2017 znaleźć możemy zatem rosnące z dzieckiem meble. Poza tym marka stawia na komfort i wygodę, bo przecież to w pokoju dziecka jest najważniejsze. Ma być przytulnie!

Duńska marka nie byłaby sobą, gdyby nie dodało swoich autorskich akcentów, po których rozpoznajmy ich z daleka. Jak zwykle jesteśmy w krainie słoni i bardzo nam się to podoba.

Kolorystyka na nadchodzący sezon jest pastelowa i przyjazna dla oka. Oczywiście króluje biel, to podstawa skandynawskiego designu. A to wszystko jak zawsze wykonane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Skandynawowie przywiązują do tego ogromną wagę, a i my w tym temacie od wielu już lat nie jesteśmy obojętni.

Nam najbardziej przypały do gustu łóżeczka, które charakteryzują się prostą formą, z nowoczesnym lookiem. Jesteśmy wielkimi zwolenniczkami dodatków marki. Kosze, półeczki, pojemniki, wszystko to, co pomieści dziecięce skarby.

Done by deer, cóż tu wiele mówić, za to wszystko właśnie bardzo Was kochamy! A teraz popatrz i inspiruj się, a potem wyczaruj w domu własne skandynawskiego królestwo. Ten styl bowiem nigdy się nie nudzi, daje wiele możliwości. Sprawia, że wnętrza są czyste i przestronne, zachęcające i przytulne. Dokładnie takie, jak lubimy najbardziej!

make-my-room_lrs Perfectly-snug_changing-station_lrscool-storage_wall_lrs girl_room_closet_lrs Its-my-party_baby-cot_lrs Dolls-bed_lrs DonebyDeer_little-interiors_changing-station_lrs room-for-living_lrs Room-inspired_lrs room-inspired_soft-storage_lrs room-inspired_storage_lrs room-inspired_wallshelf_lrs

Źródło: Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.11 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.