Domodi – słownik mody

Słownik mody, w którym znajdziesz najnowsze trendy i hasła? Domodi udowadnia, że to możliwe!

dzień kobiet

SKLEP

Kultowe ubrania, dodatki, akcesoria i ozdoby. Buty i torebki, o których marzą miliony. Słynne nazwiska projektantów, które przeszły do historii mody, oraz współczesne postacie, które mają na nią ogromny wpływ. Powracające co sezon trendy i style. Poznaj jedyny w Polsce kreatywny projekt autorstwa serwisu Domodi, któremu udało się połączyć wczorajszą modę z tą jutrzejszą! Jak udało im się zamknąć dynamicznie zmieniający się świat fashion w formie słownika? Poznaj wyjątkowy projekt Domodi i stań się jego częścią!

Domodi - słownik mody

Domodi – nowoczesna encyklopedia mody

Domodi.pl – modowej platformie online – udało się zerwać ze stereotypowym słownikiem dzięki wyjątkowemu projektowi, który ujrzał światło dzienne pod koniec stycznia tego roku. Dokładnie 20 stycznia miała miejsce premiera Słownika mody Domodi, czyli książkowej encyklopedii zbierającej najważniejsze hasła ze świata fashion. Poręczne, designerskie wydanie odbiega wyglądem od masywnego i smętnego tomiszcza, które kojarzymy ze słownikiem. Limitowany egzemplarz Słownika mody Domodi przypomina oryginalny album, w którym znajdziemy najważniejsze hasła (postacie, trendy, kroje ubrań oraz dodatki) zilustrowane wyjątkowymi fotografiami wykonanymi na potrzeby książki. A to jeszcze nie koniec – autorami pojęć są wybrani przez redakcję Domodi influencerzy i postacie działające z branży fashion: “Do słownika zaprosiliśmy modowe autorytety, które tworzą polską modę lub są jej częścią – mówi Sandra Kotarska z Grupy Domodi, koordynatorka projektu – Do tej pory słownik współtworzyli m.in: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Tamara Gonzalez Perea, Anna Halarewicz czy Asia Typek. Specjalnie na potrzeby projektu opracowały hasło, stając się jednocześnie ambasadorkami wybranego pojęcia. Ten projekt idealnie wpisuje się w hasło przewodnie serwisu Domodi, które brzmi – Moda. Słowa. Ludzie.”

Domodi - słownik mody

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Domodi – wczoraj, dziś i jutro – słownik w wersji online

Wraz z premierą książkowego albumu światło dzienne ujrzała również wersja online w postaci interaktywnej platformy ze wszystkimi pojęciami. Użytkownik może przejrzeć internetowy słownik, poznać ich twórców, a także zwinnie przenosić się między hasłami i twórcami dzięki intuicyjnemu i dobrze zaprojektowanemu panelowi. “Obok tradycyjnej wersji w postaci książki chcieliśmy stworzyć nowoczesną platformę, która będzie źródłem modowej wiedzy – dodaje Sandra – Niewątpliwym atutem wersji online jest możliwość dodawania kolejnych haseł. Moda przecież zmienia się na naszych oczach, a uchwycenie wszystkich pojęć w drukowanej wersji byłoby niemożliwe – dlatego nasz projekt jest tak wyjątkowy i nowatorski”.

Domodi - słownik mody
Domodi - słownik mody

Słownik, który zbiera wszystkie pojęcia modowe z przeszłości, ale również uwzględnia nowe kroje ubrań, postacie czy trendy, które będą budować modę jutra? To jest możliwe! Wystarczy spojrzeć na ten projekt. Słownik mody Domodi ma szansę stać się kreatywnym konceptem zrzeszającym największe nazwiska i autorytety z branży fashion. Do tej pory wersję online tworzyli blogerzy i influencerki, projektanci mody i fotografowie, ilustratorzy mody oraz styliści, dziennikarze i PR-owcy – słowem wszyscy, których jednoczy moda. Jak podkreślają koordynatorzy projektu, do słownika może zgłosić się każda osoba, która działa w branży fashion i chce opracować swoje autorskie hasło. Pragniesz być twórcą jedynego takiego w Polsce modowego projektu? Zgłoś się do redakcji Domodi i bądź częścią modowej encyklopedii online!

Domodi - słownik mody
Domodi - słownik mody

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.