Done by Deer, marka stworzona dla rodzin, które wierzą że życie z dziećmi i dobrym designem idzie zupełnie naturalnie w parze.

Marka powstała z myślą nie tylko o dzieciach, ale również o rodzicach. Od początku świetnie łączą dziecięcy świat z nowoczesnym skandynawskim designem, w taki sposób aby powstałe projekty były zabawne i pomysłowe. Projektanci Done by Deer dbają o stymulację rozwoju dzieci używając połączeń koloru, faktur materiałów i detali, które małe rączki i oczy uwielbiają eksplorować.

DonebyDeer_YummyPlus_2_lrs

DonebyDeer_little-interiors_toddler_lrs

DonebyDeer_playtime_lrs

DonebyDeer_boy_room_hor_lrs

Done by Deer ma bardzo charakterystyczne mocne, graficzne wzory odnoszące się do skandynawskiego stylu życia. Filozofia marki jest bardzo prosta: łączą innowacyjny desing, bezpieczeństwo i odważne wykorzystanie nowoczesnej gamy kolorystycznej. Wszystkie produkty powstają w biurze projektowym i wychodząc spod ręki Helene Hjorth, a sieć dystrybucji marki sięga już nie tylko krajów skandynawskich ale całej Europy w tym Polski / np. w Mamissima, Fabryka Wafelków, Mama Gama/

Produkty Done by Deer są w 100% przyjazne środowisku i posiadają wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa.

Mammazine Done by Deer zachwycił pomysłowością, lekkością, stylem. Doskonale wpisują się w każde wnętrza. Nie ma tu przesytu, ani zbędnych produktów. Tylko te niezbędne każdemu rodzicowi i dziecku. Prosty styl w nowoczesnej odsłonie, który aż chciałoby się zaprosić do własnych czterech ścian.

DonebyDeer_melamine-kitchen_lrs

DonebyDeer_pixi-stair_lrs

Szczególną uwagę zwróciłyśmy na funkcjonalność artykułów. Szukamy bowiem nie tylko radości dla oka, ale również towarzyszących nam każdego dnia, świetnych produktów dla dzieci. Nie umknęły nam również ciekawe wzory, które mają relaksujący charakter. Co więcej skandynawski design nadal mocno nas kręci i chłoniemy wszystko, co jest w tym charakterystycznym stylu. Naszym zdaniem, ta moda jeszcze długo nie przeminie.

DonebyDeer_storage_lrs

DonebyDeer_bedbumper-blue

Dla dziecka w każdym wieku znaleźć można cuda i cudeńka do zabawy, rozwoju czy też dekoracji pokoju.

„Z łatwością zaranżowałabym produkty Done by Deer w pokojach moich dzieci” – mówi Bogna Bojanowska, Redaktor Naczelna magazynu Mamamzine. – „Do gustu szczególnie przypadła mi lampa i półeczki do pokoju moich 7,5 letnich bliźniaków, dodaje Bogna”

DonebyDeer_bedtime-cupboard_lrs

DonebyDeer_happy-dots-melamin_lrs DonebyDeer_little-interiors_babycot_lrs

DonebyDeer_Placemat_2_lrs

DonebyDeer_burp-swaddles_1_lrs DonebyDeer_book-shelf_lrs

Photo: Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.