We wrześniu szukamy dodatkowych zajęć dla dzieci, ciekawych i rozwojowych, które pozwolą im nie tylko na ciekawą zabawę, ale na aktywny czas.

Pamiętajmy, że istnieje wiele pomocy, które pozwalają poszerzać wiedzę i zdobywać nową.

Zestaw „Mówiące książki” składa się z trzech książek i mówiącego długopisu, który uczy wymawiać słówka i zwroty. To wyjątkowy sposób nauki języków obcych – wystarczy dotknąć długopisem dowolnego miejsca w książce, aby wysłuchać, jak lektor poprawnie wymawia poszczególne słowa i frazy – mówi Mateusz Markowski, wydawca książek na rynku polskim. Można również użyć elektronicznego długopisu do nagrania własnej wymowy, by porównać ją z wymową lektora. W skład zestawu (pełny kurs 37 lekcji) wchodzą też ładowarka i poręczna podstawka.

pudloJak przekonuje dystrybutor, książki mówią aż w pięciu językach! Oprócz podstawowego języka angielskiego można też posłuchać wymowy w jęz. niemieckim, hiszpańskim, rumuńskim i oczywiście w polskim.

Razem z moimi 8-letnimi bliźniakami Nicolasem i Matteo testujemy książkę już od dwóch tygodni. Bawimy się z językiem angielskim oraz niemieckim. Widzę nie tylko frajdę z czasu spędzonego z Mówiącą książką, ale również utrwalanie wiedzy. – mówi Bogna Bojanowska, Redaktor Naczelna magazynu Mammazine.

pudelko_okladkiZestaw pozwala też grać w interaktywne gry językowe, słuchać piosenek i dialogów. Dzięki temu dziecko łatwo uczy się podstaw języka – od alfabetu, przez podstawowe słowa i zwroty, opisy przyrody i otoczenia, po przydatne scenki z życia rodziny, szkoły i rozmów z rówieśnikami.

Kurs jest odpowiedni dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Zestawy „Children English” dostępne są w popularnych sieciach handlowych tj. Carrefour Media Expert, Neonet, Smyk, Empik i ToysRus w sugerowanej cenie producenta 199 zł.

Producentem zestawu jest WOO Global Markets
Redakcja wersji polskiej i dystrybucja w Ortus Media.

Udźwiękowienie w jęz. polskim RPM Studio.

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.