We wrześniu szukamy dodatkowych zajęć dla dzieci, ciekawych i rozwojowych, które pozwolą im nie tylko na ciekawą zabawę, ale na aktywny czas.

Pamiętajmy, że istnieje wiele pomocy, które pozwalają poszerzać wiedzę i zdobywać nową.

Zestaw „Mówiące książki” składa się z trzech książek i mówiącego długopisu, który uczy wymawiać słówka i zwroty. To wyjątkowy sposób nauki języków obcych – wystarczy dotknąć długopisem dowolnego miejsca w książce, aby wysłuchać, jak lektor poprawnie wymawia poszczególne słowa i frazy – mówi Mateusz Markowski, wydawca książek na rynku polskim. Można również użyć elektronicznego długopisu do nagrania własnej wymowy, by porównać ją z wymową lektora. W skład zestawu (pełny kurs 37 lekcji) wchodzą też ładowarka i poręczna podstawka.

pudloJak przekonuje dystrybutor, książki mówią aż w pięciu językach! Oprócz podstawowego języka angielskiego można też posłuchać wymowy w jęz. niemieckim, hiszpańskim, rumuńskim i oczywiście w polskim.

Razem z moimi 8-letnimi bliźniakami Nicolasem i Matteo testujemy książkę już od dwóch tygodni. Bawimy się z językiem angielskim oraz niemieckim. Widzę nie tylko frajdę z czasu spędzonego z Mówiącą książką, ale również utrwalanie wiedzy. – mówi Bogna Bojanowska, Redaktor Naczelna magazynu Mammazine.

pudelko_okladkiZestaw pozwala też grać w interaktywne gry językowe, słuchać piosenek i dialogów. Dzięki temu dziecko łatwo uczy się podstaw języka – od alfabetu, przez podstawowe słowa i zwroty, opisy przyrody i otoczenia, po przydatne scenki z życia rodziny, szkoły i rozmów z rówieśnikami.

Kurs jest odpowiedni dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Zestawy „Children English” dostępne są w popularnych sieciach handlowych tj. Carrefour Media Expert, Neonet, Smyk, Empik i ToysRus w sugerowanej cenie producenta 199 zł.

Producentem zestawu jest WOO Global Markets
Redakcja wersji polskiej i dystrybucja w Ortus Media.

Udźwiękowienie w jęz. polskim RPM Studio.

 

Zapisz się na newsletter

No.11 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.