Hania i Kudłaty pies
Przekonaj się, dlaczego seria książek 'Hania i Kudłaty Pies’ to niezapomniane przygody w magicznym świecie! Czytaj i sprawdź!
Hania i Kudłaty pies

SKLEP

Seria książkowa „Hania i Kudłaty Pies” już od wielu lat podbija serca czytelników, wprowadzając ich w świat pełen magii i niespodzianek. Dotychczas była dostępna w formie audiobooków na platformie Storytel, jednak teraz fani mają okazję wybrać, czy chcą poddać się fascynującej historii słuchając, czy też pragną zanurzyć się w niezwykłym świecie Hani, przewracając kolejne strony książki.

Hania i Kudłaty pies
Hania i Kudłaty pies

Co czeka na Ciebie w książce?

Wejdź do magicznego świata Hani, w którym niezwykłe przygody splatają się z urokiem skrzatów i niezwykłych stworzeń. W tej krainie, gdzie każdy dzień przynosi coś niezwykłego, trzeba być zawsze gotowym na najbardziej fantastyczne zdarzenia. Ale nie ma się czego obawiać, gdyż w tej pełnej przygód krainie towarzyszy nam niezastąpiony Kudłaty Pies – choć trzeba przyznać, że bardziej zasługuje na miano tchórza niż bohatera!

Marcin Mortka w serii swoich opowieści mistrzowsko łączy elementy fantastyki z humorem i przygodą, tworząc opowieści, które wciągają czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. To świat, w którym nic nie jest niemożliwe, a każda przygoda staje się okazją do odkrycia czegoś nowego.

Już 4 książki z serii o Hani

W ramach serii ukazały się już 4 książki. Ale uwaga, jeśli chcesz poznać całą historię, koniecznie musisz zacząć od pierwszej. Historia bowiem wiąże się ze sobą i płynnie przechodzi z jednej książki do drugiej. Nie dowiesz się kogo? i dlaczego? poszukuje Hania jeśli nie zaczniesz od numeru jeden czyli „Hania i Kudłaty Pies. Ktoś-albo-Coś”.

O czym jest seria „Hania i Kudłaty Pies”?

To seria o dziewczynce, która poszukuje zaginionego taty. Taty, o którym się nie mówi, i którego się nie wspomina. Główna bohaterka, uzbrojona w spryt i odwagę, musi zastosować niekonwencjonalne metody, jak rozmowa z autobusami i pomoc stworkowi, by osiągnąć swój cel. Książka przenosi czytelnika w magiczny świat pełen niezwykłych istot i przygód, zachęcając do odkrywania tajemnic i pokonywania wyzwań razem z Hanią. Autor doskonale balansuje pomiędzy elementami humorystycznymi a momentami wzruszenia, tworząc opowieść, która wciąga od pierwszej strony.

„Hania i Kudłaty Pies” to nie tylko historia o poszukiwaniu zaginionych wspomnień, lecz również opowieść o odwadze, przyjaźni i rodzinie. Przekonuje czytelnika, że nawet najbardziej niemożliwe wyzwania można pokonać, gdy ma się przy sobie odważnych przyjaciół i niezłomną determinację. Ta książka to idealne połączenie magii, humoru i emocji, które z pewnością zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych czytelników.

Hania i Kudłaty pies
Hania i Kudłaty pies

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Najnowsza część – „Wyprawa na smoka”

„Hania i Kudłaty Pies. Wyprawa na smoka” kolejna pasjonująca odsłona serii, która zabiera czytelników w niezwykłą podróż. Tym razem Hania i jej przyjaciel zawitają aż do piwnicy, gdzie czeka na nich spotkanie ze smokiem. Hania, uzbrojona w niezwykłe przedmioty, musi zmierzyć się z niecodziennymi wyzwaniami, gdy okazuje się, że smok jest nie tylko marudny, ale i groźny dla spokoju w ich bloku. Czy Hania i Kudłaty Pies zdołają pokonać te nowe przeszkody i uśpić smoka? A to już musisz odkryć sama.

Ta część to jeszcze nie koniec przygód, czekamy na kolejne wydania, aby dowiedzieć się co stało się z tatą dziewczynki. My z Zoe mamy już swoje przypuszczenia.

Hania i Kudłaty pies
Hania i Kudłaty pies

Dlaczego warto polecić dziecku serię „Hania i Kudłaty Pies”

Seria „Hania i Kudłaty Pies” to niezwykłe zaproszenie do magicznego świata pełnego przygód, humoru i niezwykłych stworzeń. Mały czytelnik, zagłębiając się w przygody Hani i jej wiernego towarzysza, Kudłatego Psa, nie tylko odkryje fascynujący świat fantazji, ale także zanurzy się w historiach pełnych emocji i wartościowych przesłań.

Ta seria książek nie tylko rozwija wyobraźnię i kreatywność, ale również uczy, że odwaga, przyjaźń i współpraca są kluczowe w pokonywaniu nawet największych wyzwań. Z humorem i lekkością autor zabiera czytelników w niezwykłe podróże, pokazując, że w każdej sytuacji znajdzie się rozwiązanie, a przyjaciele są największym skarbem. Warto podrzucić dziecku tą książkową rekomendację jako niezapomnianą przygodę, która wciągnie je od pierwszej strony i pozostawi w pamięci na długo.

Hania i Kudłaty pies
Hania i Kudłaty pies
Hania i Kudłaty pies

Artykuł powstał przy współpracy z wydawnictwem Zielona Sowa.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.