Bonton – moda dla dzieci ciekawych świata! Moda dla dzieci to nie lada wyzwanie. Dzieciom zależy na tym, żeby było przede wszystkim wygodnie, aby ubranie nie krępowało ruchów i pozwalało na swobodną zabawę i odkrywanie świata. Rodzice także wygodę stawiają jako priorytet, ale lubią, gdy ubrania dla dzieci są dodatkowo ładne i stylowe. Na co jeszcze zwracamy uwagę? Na skład ubrań i wykonanie. To prawda, że dzieci szybko rosną, ale wysokiej jakości materiał, to nasz wkład w ochronę środowiska.

Francuska marka założona w 1999 roku przez syna twórców ekskluzywnej marki Bonpoint –Thomasa Cohen. Ta popularna dzisiaj marka na świecie znana jest z kolorystki kolekcji dla dzieci jak również z konceptu butiku dla dzieci. Celem stworzeni marki było nadanie sofistycznego charakteru garderobie dziecięcej poprzez paletę 20 kolorów, które z reguły zarezerwowane są dla dorosłych. Pierwszy butik powstał w Paryżu przy ulicy Grenelle 82. W 2001 roku Bonton na 300 m2 prezentowana jest w nim już nie tylko moda dziecięca, ale cały dziecięcy świat: meble, tekstylia oraz akcesoria na każdą okazję. Bonton znany jest z oryginalnych pomysłów, dobrego humoru i unikalnego konceptu, który kusi i zachwyca. Wiernymi fanami są m.in. Sofia Coppola, Kate Winslet, Stella Mc Cartney, Karine Viard, Charlotte Gainsbourg czy też Victoria Beckham. Dzisiaj Bonton zachwyca kolejny raz prezentując kolekcję Jesień/Zima 2015. Ciepłe barwy:czekolada, intensywna śliwka, królewski niebieski do tego klasyczne wzory. Len, ciepła bawełna również w połączeniu z tiulem. Stylowe kołnierzyki, delikatne wzory to kwintesencja nadchodzącego sezonu. Nie jedna mama chętnie ubrała by te kreacje gdyby tylko były w odpowiednim dla niej rozmiarze.bonton bonton bonton bonton bonton bonton bonton bonton bonton bonton moda dla dzieci z Francji

Kolekcja dostępna na stronie www.bonton.fr

Z dobrych wieści dodamy, że możliwa dostawa do Polski !

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.