Katie Baby ubierze dziecko od stóp do głów, zwłaszcza do pierwszej klasy. Nowy rok czas zacząć!

Wysoki standard wzorniczy, profesjonalna technika wykończenia i niepowtarzalne surowce to idea  odzieżowej marki dla dzieci – Katie Baby. Założona w 2009 roku, jako kontynuacja rodzinnej tradycji sięgającej 1989 roku, każdego roku prezentuje nam dwie kolekcje wiosna/lato oraz jesień/zima. Łączą one w sobie różnorodność stylów, surowców oraz bogatą paletę kolorów. Firma sprzedaje tylko i wyłącznie własne projekty, wykonane i sygnowane przez markę Katie Baby. Co roku firma wystawia swoje kolekcje na targach odzieżowych. Warto zaznaczyć, że firma jest członkiem międzynarodowej organizacji Children’s Fashion Europe, która zajmuje się promocją europejskich marek odzieżowych w świecie.

„Kiedy projektuję dziecięce ubranka, staram się by odzwierciedlały one właśnie dziecięcą wyobraźnię, niepohamowaną kreatywność, wrażliwość na kolory i szczegóły. 

Pragnę by moim projektom towarzyszyły ciekawe fasony, wyszukane dodatki i akcesoria. Co więcej, zmierzam do tego się by moim pomysłom nadano perfekcyjną oprawę. Zarówno precyzyjne przygotowanie konstrukcji, jak i wyjątkowo staranne szycie, sprawiają, że w naszych szwalniach powstają ubranka ponadczasowe, solidne, a jednocześnie atrakcyjne i przyciągające nie tylko wzrok rodziców, ale też dzieci.

Najważniejsze jest dla mnie to, by młode damy i mali gentlemani czuli się komfortowo i modnie” – mówi projektantka i założycielka marki Katie Baby.

Co jeszcze przyda się na początek roku? Koniecznie pomyśl o: wygodnym plecaku i tornistrze, obuwiu do szkoły, podpisanych przyborach do plecaka. Na szczęście dzisiaj wszystkie książki i ćwiczenia rozdaje szkoła, o jeden zakup mniej dla rodziców.

Pierwszoklasiście ma być przede wszystkim wygodnie i miło.

katie baby

katiebaby 2

katie baby

katie baby

katie baby

katie baby

katie baby

katie baby katie baby

katie baby

Fot. Rafał Mądrzejewski / Piotr Kanigowski

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.