Because some girls are bigger than others

BOBO CHOSES SS2016 po raz kolejny zachwyca, tym razem kolekcją dla kobiet. Kolekcja zainspirowana przez świat sztuki nowoczesnej, w której kolor podkreślony został poprzez intuicyjne, bardzo spontaniczne podejście do malarstwa.

W nadchodzącym sezonie wszystko kręci się wokół bluz, kurtek, spodni, tenisówek i obszernych toreb, które mają pomieścić wszystkie skarby mamy i dziecka.

Podczas tworzenia kolekcji BOBO CHOSES współpracowało z marką Babaà tworząc wyjątkowe dzianinowe propozycje – Pollock. Powstały również tenisówki Matisse w ramach działań z kultową marką Veja. Te współprace, które podejmuje marka należą do wyjątkowo udanych.

Kolekcja Spring/Summer 2016 jest bardzo radosna i zachęcająca do kreatywnych działań.

Połączenie faktury i materiałów pokazuje, że wszystko jest możliwe. Zachęca do zabawy modą i odważnych zestawień. Kolejny już sezon BOBO CHOSES stawa na kolor, ma być soczyście i adekwatnie do panującej wokół aury.

Słoneczne żółcie, makowe czerwienie, zieleń traw – drogie Panie tak właśnie wyglądać ma wiosenno-letni sezon.

Nie mógł też nie pojawić się Denim. Ale nie ma się czemu dziwić, on nigdy nie wychodzi z mody i jest bazą do kompletowania sezonowej garderoby, nawet tej na ciepłe dni.

Co podoba nam się najbardziej? To, że u BOBO CHOSES może ubrać się i mama i dziecko. Co więcej mogą mieć dokładnie podobne a nawet identyczne elementy ubioru. Moda na jaka mama taka córka nie przemija już kolejny sezon. Czemu by nie pobawić się modą?

Mammazine_BBCH_1 Mammazine_BBCH_2 Mammazine_BBCH_3 Mammazine_BBCH_4 Mammazine_BBCH_5 Mammazine_BBCH_6 Mammazine_BBCH_7 Mammazine_BBCH_8 Mammazine_BBCH_9 Mammazine_BBCH_10 Mammazine_BBCH_11

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.