Because some girls are bigger than others

BOBO CHOSES SS2016 po raz kolejny zachwyca, tym razem kolekcją dla kobiet. Kolekcja zainspirowana przez świat sztuki nowoczesnej, w której kolor podkreślony został poprzez intuicyjne, bardzo spontaniczne podejście do malarstwa.

W nadchodzącym sezonie wszystko kręci się wokół bluz, kurtek, spodni, tenisówek i obszernych toreb, które mają pomieścić wszystkie skarby mamy i dziecka.

Podczas tworzenia kolekcji BOBO CHOSES współpracowało z marką Babaà tworząc wyjątkowe dzianinowe propozycje – Pollock. Powstały również tenisówki Matisse w ramach działań z kultową marką Veja. Te współprace, które podejmuje marka należą do wyjątkowo udanych.

Kolekcja Spring/Summer 2016 jest bardzo radosna i zachęcająca do kreatywnych działań.

Połączenie faktury i materiałów pokazuje, że wszystko jest możliwe. Zachęca do zabawy modą i odważnych zestawień. Kolejny już sezon BOBO CHOSES stawa na kolor, ma być soczyście i adekwatnie do panującej wokół aury.

Słoneczne żółcie, makowe czerwienie, zieleń traw – drogie Panie tak właśnie wyglądać ma wiosenno-letni sezon.

Nie mógł też nie pojawić się Denim. Ale nie ma się czemu dziwić, on nigdy nie wychodzi z mody i jest bazą do kompletowania sezonowej garderoby, nawet tej na ciepłe dni.

Co podoba nam się najbardziej? To, że u BOBO CHOSES może ubrać się i mama i dziecko. Co więcej mogą mieć dokładnie podobne a nawet identyczne elementy ubioru. Moda na jaka mama taka córka nie przemija już kolejny sezon. Czemu by nie pobawić się modą?

Mammazine_BBCH_1 Mammazine_BBCH_2 Mammazine_BBCH_3 Mammazine_BBCH_4 Mammazine_BBCH_5 Mammazine_BBCH_6 Mammazine_BBCH_7 Mammazine_BBCH_8 Mammazine_BBCH_9 Mammazine_BBCH_10 Mammazine_BBCH_11

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.