Jesienna kolekcja OX to zbiór wygodnych i miłych w dotyku ubrań dla dzieci na codzienne okazje. Niemalże wszystkie modele to absolutne musthaves w szafie każdego dziecka. Od ciepłych bluz z kapturem po wygodne sukienki dla dziewczynek oraz ponadczasowe longsleevy i joggersy dla chłopców. 

Po raz pierwszy w historii OX zdecydowało się na motyw kółek i krzyżyków w nowej odsłonie kolorystycznej, przełamali stereotyp, który mówi, że znane już wcześniej znaki graficzne dobrze wyglądają jedynie w monochromatycznej odsłonie. Kolory przewodnie są mocno inspirowane paletą Pantone i najmodniejszymi odcieniami tego sezonu.

Kolekcja sama w sobie jest surowa, minimalistyczna. Kluczem do serc dzieciaków było użycie motywu dzikich kotów. Na dzianinach zawitały w tym sezonie śnieżne pantery. To fascynujące dzikie koty żyjące w surowym klimacie, a ich umaszczenie idealnie wpasowało się w kolorystykę i tematykę kolekcji.
okBSC_8393 okBSC_8403 okBSC_8412 okBSC_8418 okBSC_8432 okBSC_8450 okBSC_8460 okBSC_8466 okBSC_8470 okBSC_8474 okBSC_8482 okBSC_8486 OX kółko krzyżyk kółko krzyżyk

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.