Jesienna kolekcja OX to zbiór wygodnych i miłych w dotyku ubrań dla dzieci na codzienne okazje. Niemalże wszystkie modele to absolutne musthaves w szafie każdego dziecka. Od ciepłych bluz z kapturem po wygodne sukienki dla dziewczynek oraz ponadczasowe longsleevy i joggersy dla chłopców. 

Po raz pierwszy w historii OX zdecydowało się na motyw kółek i krzyżyków w nowej odsłonie kolorystycznej, przełamali stereotyp, który mówi, że znane już wcześniej znaki graficzne dobrze wyglądają jedynie w monochromatycznej odsłonie. Kolory przewodnie są mocno inspirowane paletą Pantone i najmodniejszymi odcieniami tego sezonu.

Kolekcja sama w sobie jest surowa, minimalistyczna. Kluczem do serc dzieciaków było użycie motywu dzikich kotów. Na dzianinach zawitały w tym sezonie śnieżne pantery. To fascynujące dzikie koty żyjące w surowym klimacie, a ich umaszczenie idealnie wpasowało się w kolorystykę i tematykę kolekcji.
okBSC_8393 okBSC_8403 okBSC_8412 okBSC_8418 okBSC_8432 okBSC_8450 okBSC_8460 okBSC_8466 okBSC_8470 okBSC_8474 okBSC_8482 okBSC_8486 OX kółko krzyżyk kółko krzyżyk

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.