OH MESS! Moda w duchu Childhood Unplugged

Rodzicielstwo to pomysłowość, wspaniałe przeżycia i momenty bliskości. Ale rodzicielstwo to także wyzwania, nieustające próby i … bałagan – prawdziwy MESS, który bezgranicznie kochamy.
Malwina i Patrycja, dwie mamy, które połączyła miłość do filmów Wesa Andersona i dzieci, które stały się największą inspiracją do stworzenia marki Oh Mess.

„Wsłuchałyśmy się w potrzeby najmłodszych – naszych dzieci – i stworzyłyśmy linię ubrań, która spełnia wszystkie warunki do tego, aby można było je nosić każdego dnia!” – mówi Malwina.

„Postawiłyśmy przede wszystkim na wygodę i komfort, na ubrania, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Są one miękkie i delikatne, dzięki czemu pozwalają odbywać ukochane lekcje tańca, skakać po łóżkach czy biegać po lesie” – podkreśla Patrycja.

W kolekcji Oh Mess „Moonrise Summer” królują musztardowe paski, błękit, turkus i fiolet. Są wygodne bluzy, letnie sukienki i body, tak ukochane przez dziewczyny. Ubrania te nie mają przebierać, tylko umożliwić dzieciom swobodne eksplorowanie świata.

Oh Mess to rodzinne, domowe historie, dziejące się obok nas, które są pełne miłości i świeżości. To wspólne zabawy, gotowanie i podróże. To piegi, skakanie po drzewach i dzieciństwo w duchu unplugged. Powrót do przeszłości z nutą vintage i retro.

Tylko wyobraźnia może ograniczać, bo na pewno nie Oh Mess.

Już dzisiaj podejrzeć możecie Lookbook marki Oh Mess, już wkrótce rusza sklep internetowy, stay tuned!

oh mess to nowa marka dla dziecioh mess to nowa marka dla dziecioh mess to nowa marka dla dziecioh mess to nowa marka dla dzieci


Zdjęcia: Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.