Fridge – kosmetyki z lodówki

Kosmetyki bez konserwantów, substancji syntetycznych i bez alkoholu etylowego, a w dodatku dające zdumiewające efekty – wydaje się niemożliwe? A jednak takie właśnie są kosmetyki fridge, marki, która jako pierwsza na świecie swoje receptury oparła w zupełności na najwyższej jakości naturalnych i świeżych składnikach. Aby zachowały swoje unikalne właściwości należy przechowywać je w lodówce. Spróbujecie?

fridge kosmetyki z lodówki

Zdjęcia: Agnieszka Stodolska-Przybylak

SKLEP

Świeże i naturalne kosmetyki fridge

Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy fridge a klasycznymi kosmetykami, dostępnymi w aptekach lub perfumeriach? Mniej więcej taka, jak między sokiem świeżo wyciśniętym z grapefruita, a napojem o smaku grapefruitowym przydatnym do spożycia przez 2 lata… Chyba wiecie co mamy na myśli? Nasz rynek opanowały ostatnio (z czego zresztą bardzo się cieszymy!) kosmetyki oparte na naturalnych recepturach, ale fridge poszli o krok dalej i w swoich ślicznych, szklanych buteleczkach zamknęli to, co w naturze najlepsze – jej świeżość.

Na czele świeżych składników, które znajdziecie w kosmetykach marki, stoją zimnotłoczone oleje, naturalne olejki eteryczne i ekstrakty roślinne, a ich składy są proste i krótkie, więc stężenie każdego składnika aktywnego jest wysokie, co z kolei przekłada się na działanie. Dzięki temu, że fridge nie stosuje konserwantów, silikonów i alkoholu etylowego, skóra może swobodnie oddychać.

fridge pierwsze kosmetyki prosto z lodówki
naturalne kosmetyki fridge
redakcja Mint testuje fridge kosmetyki prosto z lodówki
Młodość trzymaj w lodówce!
świeże kosmetyki z lodówki, poznaj fridge

Pierwsze kosmetyki z lodówki

O tym, że kosmetyki od fridge naprawdę działają wiemy, bo przetestowałyśmy je na sobie. Ich delikatne receptury i świeże składniki są prawdziwym błogosławieństwem zwłaszcza dla osób o cerze wrażliwej i naczyniowej. Pamiętajcie tylko, że trzeba koniecznie trzymać je w lodówce, a gwarancja ich świeżości to w większości kosmetyków 2,5 miesiąca od daty produkcji. Stawiamy na świeżość!

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Motywator do utraty wagi

Dołącz do naszej mintowej społeczności i poczuj miętę do dobrej lektury! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Poznaj Mint - magazyn dla mam czyli lifestylowy poradnik dla mam.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.