Fridge – kosmetyki z lodówki

Kosmetyki bez konserwantów, substancji syntetycznych i bez alkoholu etylowego, a w dodatku dające zdumiewające efekty – wydaje się niemożliwe? A jednak takie właśnie są kosmetyki fridge, marki, która jako pierwsza na świecie swoje receptury oparła w zupełności na najwyższej jakości naturalnych i świeżych składnikach. Aby zachowały swoje unikalne właściwości należy przechowywać je w lodówce. Spróbujecie?

fridge kosmetyki z lodówki

Zdjęcia: Agnieszka Stodolska-Przybylak

SKLEP

Świeże i naturalne kosmetyki fridge

Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy fridge a klasycznymi kosmetykami, dostępnymi w aptekach lub perfumeriach? Mniej więcej taka, jak między sokiem świeżo wyciśniętym z grapefruita, a napojem o smaku grapefruitowym przydatnym do spożycia przez 2 lata… Chyba wiecie co mamy na myśli? Nasz rynek opanowały ostatnio (z czego zresztą bardzo się cieszymy!) kosmetyki oparte na naturalnych recepturach, ale fridge poszli o krok dalej i w swoich ślicznych, szklanych buteleczkach zamknęli to, co w naturze najlepsze – jej świeżość.

Na czele świeżych składników, które znajdziecie w kosmetykach marki, stoją zimnotłoczone oleje, naturalne olejki eteryczne i ekstrakty roślinne, a ich składy są proste i krótkie, więc stężenie każdego składnika aktywnego jest wysokie, co z kolei przekłada się na działanie. Dzięki temu, że fridge nie stosuje konserwantów, silikonów i alkoholu etylowego, skóra może swobodnie oddychać.

fridge pierwsze kosmetyki prosto z lodówki
naturalne kosmetyki fridge
redakcja Mint testuje fridge kosmetyki prosto z lodówki
Młodość trzymaj w lodówce!
świeże kosmetyki z lodówki, poznaj fridge

Pierwsze kosmetyki z lodówki

O tym, że kosmetyki od fridge naprawdę działają wiemy, bo przetestowałyśmy je na sobie. Ich delikatne receptury i świeże składniki są prawdziwym błogosławieństwem zwłaszcza dla osób o cerze wrażliwej i naczyniowej. Pamiętajcie tylko, że trzeba koniecznie trzymać je w lodówce, a gwarancja ich świeżości to w większości kosmetyków 2,5 miesiąca od daty produkcji. Stawiamy na świeżość!

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.