Kosmiczna księga duszy
Dobra lektura i schłodzony szampan mają wiele wspólnego – uderzają do głowy i przenoszą w stan nieważkości. Być może nawet każda literka i każdy bąbelek przybliżają nasz gatunek do Oświecenia?

„Kosmiczna Księga Duszy” jest sumą doświadczeń kobiety, która odkrywa boga…ctwo wewnątrz i na zewnątrz. 1983 to znakomity rocznik. Czas wystrzelić korek!

v

SKLEP

Agnieszka Smektała, inspirująca, kreatywna, odważna

Aga Smektała, przez 8 lat związana z największym koncernem dóbr luksusowych LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton. Obecnie pod marką Inzpirea wspiera innych na drodze rozpoznania własnego potencjału w biznesie, w działalności artystycznej czy społecznej. Prowadzi wykłady, warsztaty strategii marki, burze mózgów. Jej projekt Ambasada Inspiracji od 2013 propaguje kreatywność, przedsiębiorczość, samorozwój i wiarę w marzenia. Sama udziela się artystycznie. 

Gdy ją poznałam wyczuła w niej wielki spokój i ciekawość świata. Zaimponowała mi tym, że porzuciła stateczną pracę, aby odnaleźć siebie. Obok Agi nie da się przejść obojętnie. Po naszym spotkaniu czułam, że coś muszę zmienić, ale nie umiałam nazwać tej potrzeby.

Dzisiaj z niecierpliwością czekam na Kosmiczną księgę duszy, aby odnaleźć wewnętrzny spokój w tym pędzie codzienności.

 

Kosmiczna Księga Duszy zadba o Ciebie niczym najlepszy przyjaciel i zabierze w podróż na poziomie duszy, umysłu i ciała.

Poznaj swoją supermoc

Czy wiesz, ze wg. danych NASA tylko 5% świata, to ten, który dziś znamy i postrzegamy? Reszta (95%) to ciemna energia i ciemna materia, które pozostają tajemnicą. Czy wciąż uważasz, że na powodzenie Twojego życia i projektów wpływa tylko znana Ci rzeczywistość materialna? Warto otworzyć się na pomoc od świata (idziesz „po moc”), ale nic nie zastąpi Twojego kontaktu ze sobą. Nie odkładaj medytacji, bo jeszcze nie byłaś na zajęciach z joginem. Nie odkładaj rozmowy ze sobą, bo jeszcze nie byłaś u psychoterapeuty. Nie odkładaj pomysłu na własny biznes, bo jeszcze nie skonsultowałaś z ekspertem. 

„Doświadczenie pokazało mi, że kluczem do zrozumienia tajemnicy życia i czerpania z niej mocy jest podróż do własnego wnętrza, do naszej wewnętrznej świątyni, do naszego miejsca mocy. Mając ten klucz, zdobywasz odwagę, by odkrywać własny potencjał i spełniać najśmielsze marzenia. Moją przygodę z daniem sobie czasu na oddech i przestrzeń na odkrywanie siebie i swojej mocy opisuję w książce „Kosmiczna Księga Duszy” – podkreśla Aga, autorka książki.

kosmiczna księga duszy

Niech żyje miłość i magia

Tematem przewodnim książki są Kroniki Akaszy. Akasza w sanskrycie oznacza eter lub kosmiczne niebo. Koncept Kronik Akaszy zakłada istnienie kosmicznych kronik Wszechświata, w których spisane jest wszystko co było, jest, będzie: sytuacja, myśl, emocja. Zapis odbywa się w wymiarze duchowym. Każdy człowiek ma przypisaną swoja unikalną historię w tej boskiej bibliotece. Odpowiednio nastawiając swoją częstotliwość (nazywam to aktywowaniem swojego wewnętrznego duchowego Wi-Fi) możemy połączyć się z informacjami w boskim polu, aby uzyskać wsparcie i moc. Można to nazwać intuicją, można wyobraźnią, można szóstym zmysłem. Ważne, aby być otwartym i próbować.

Wesprzyj Kosmiczną Księgę Duszy

„W książce pokazuję na swoim przykładzie, jak moja wewnętrzna racjonalistka krok po kroku otwiera się na fascynację wewnętrznym rozwojem. Emocje, myśli i doświadczenia przelałam w staranny trans literek, do którego zapraszam Czytelniczki Mint, aby przeżyły wraz ze mną wielowymiarową przygodę. Intencją stworzenia księgi było zaopiekowanie się Czytelnikiem na poziomie duszy, umysłu i ciała.” – mówi autorka książki Aga Smektała.

Obecnie trwa kampania crowdfundingowa na portalu odpalprojekt.pl, gdzie możesz zakupić przedpremierowo Księgę i wesprzeć wartości, które Księga propaguje – ZAJRZYJ TU. Wesprzyjmy autorkę, aby ta rozwojowa książka mogła trafić do tych, którzy są otwarci na zmiany.

Chciałabyś, aby Twój projekt lub marka znalazły się w Książce? Wykup cegiełkę mecenasa w kampanii i pozwól sobie przedstawić Twoją markę w duchowo wrażliwy sposób. Jedną z możliwości jest stworzenie dla Twojej marki transcendentnego wiersza, który napiszemy wspólnie z 18-letnią poetką Katarzyną Sabrą Woźniak.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Rekomendacje książki

Marta, ekolożka, mama, blogerka:
„Jestem książką mega natchniona. Czytam ją kawałku po kawałku, w nocy, jak już cały dom śpi i czuję się magicznie. Później we śnie dzieje się magia.”

Kamila, mama, kobieta przedsiębiorcza:
„Od dziecka czuję rożne rzeczy… Nigdy nie pozwoliłam sobie na większe ich zgłębianie, ale jestem ich świadoma… a tu Ty i Twoja książka! Zatem nie tylko ja jestem z innej planety. Wow! Czuję się lepiej po tej lekturze, bo mam poczucie, że nie jestem osamotniona w tych szalonych myślach, w tej energii, którą czuję od innych”.

Filarem wspierającym mnie przy powstaniu Księgi były Kroniki Akaszy. Akasza z sanskrytu oznacza eter lub kosmiczne niebo. Opowieść o moim spotkaniu z Akaszą znajdziesz w Księdze.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.