Aż wreszcie nadszedł ten moment, w którym oprócz mleka pojawią się inne pyszności. To czas nowych smaków, odkryć i wspólnych posiłków. Ale dzisiaj nie o rozszerzaniu diety, ale o krzesełku do karmienia, które jest nie tylko funkcjonalne, ale i piękne.

***

Wybory otaczających nas przedmiotów odzwierciedlają naszą duszę. Jedni preferują skandynawską naturę, stawiają zatem na drewno, inni wolą nowoczesne wydanie w pięknym opakowaniu.

krzesełko do karmienia cocoon oribel

FUNKCJONALNE KRZESEŁKO DO KARMIENIA

Wybór Redakcji tym razem padł na Krzesełko do karmienia Cocoon marki Oribel. Jego nieco kosmiczny wygląd przyciąga wzrok. To pierwsze na co zwróciliśmy uwagę. W pierwszej fazie testów wykorzystywaliśmy krzesełko w funkcji leżaczka.

W drugiej fazie testów przyglądamy się funkcjonalności krzesełka do karmienia. To wersja dla dzieci, które siedzą i właśnie zaczynają poznawanie nowych smaków.

To co zwróciło naszą uwagę i za co przyznajemy plusy to:

#1 WYGLĄD

Krzesełko zainspirowane kokonem motyla, w kubełkowatym krzesełku dziecko czuje się bezpiecznie. Idealne dla dzieci od 6 miesięcy do 3 lat (max. 20kg). Bardzo podoba nam się świeża kolorystka z nowej kolekcji, delikatne pastele, które rozświetlają wnętrza kuchni.

#2 FUNKCJONALNOŚĆ

TACA / bardzo duża taca, którą zdejmuje się dosłownie jedną ręką, co więcej można ją zdjąć i odłożyć na tył fotelika – mocowanie dzięki ukrytym magnesom, to bardzo praktycznie rozwiązanie

WKŁADKA / bardzo łatwo ją zdjąć i umyć, co daje nam gwarancję właściwej higieny malucha

POZIOMY WYSOKOŚCI / aż 6 poziomów wysokości, bardzo dogodne dla rodzica, inna jest bowiem wysokość, gdy wszyscy siedzą przy stole, a inny poziom, gdy maluch jest karmiony w kuchni na przykład

UCHWYT NA KUBEK + STOLIK NA MISKĘ / bardzo praktyczne, nowy level dla tych bardziej w jedzenie wtajemniczonych maluszków

PODNÓŻEK / to wygoda i komfort dziecka

KÓŁKA / dbajmy o kręgosłup, kółka to praktyczne rozwiązanie, zamiast dźwigać pchamy

BEZPIECZEŃSTWO / 5-cio stopniowe pasy, które utrzymają w bezpiecznym miejscu największego wiercipiętę

MONTAŻ / krzesełko do karmienia składa się przy pomocy tylko jednej ręki, kompaktowe, można je ustawić złożone w kuchni i zawsze mieć pod ręką, chociaż nasze zawsze stoi rozstawione, gotowe do działania, oczywiście wszystko to kwestia dostępnego miejsca

krzesełko do karmienia oribelkrzesełko do karmienia oribelCena: 899 zł

Testowały Bogna i Zoe


Zdjęcia: Milena Mądrzak

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.