Kwas hialuronowy – bezpieczna suplementacja w okresie ciąży i karmienia

W dobie dzisiejszych możliwości i nieomal nieskończonej ilości wyborów, jest dość ciężko podjąć decyzję i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie, zwłaszcza w temacie pielęgnacji. Patrząc na to z drugiej strony nigdy nie miałyśmy tak szerokiego dostępu do różnych produktów i świadomych rozwiązań.

kwas hialuronowy

SKLEP

Naturalnie, w czasie ciąży jak i po niej, zachodzi w nas wiele przemian zarówno mentalnych jak i fizycznych, i wiemy, że jedyne co w życiu jest pewne to właśnie zmiany. Jako innowacyjna marka Proceanis doskonale to rozumie.

 

PRAWDZIWE PIĘKNO ZACZYNA SIĘ OD WEWNĄTRZ – NATURALNIE ZUPEŁNIE INACZEJ

 

Tak uniwersalny produkt jaki stworzył Proceanis wynika z pasji do natury i zdrowia, ale przede wszystkim do kwasu hialuronowego – naturalnego składnika, który nosimy w sobie przez całe życie. Zdrowie było tu kluczowe, jednakże efektem stała się także zdrowa, nawilżona i elastyczna skóra. To rutyna jaką twórcy produkty chcieli wprowadzić do diety każdej mamy, ponieważ wiedzą, że skóra przechodzi ogromną przemianę w okresie ciąży jak i po niej. Jak się okazuje Polki nie wiedzą, że mogą zadbać o siebie inaczej niż dotąd i równocześnie w  bezpieczny sposób. Zadbali więc o to, aby było naturalnie, ekologicznie i skutecznie. Nie ma znaczenia rodzaj skóry, wiek, stan zdrowia czy alergie.

Beauty Drink czyli naturalnie od wewnątrz

Mowa o beauty drink’u – naturalnie pielęgnującym napoju kosmetycznym z kwasem hialuronowym. Czy kwas hialuronowy można pić? Tak! Kwas hialuronowy jest tak istotny dla skóry jak woda dla organizmu. Bez niego wiele organów w tym największy – skóra zaczyna tracić swoje funkcje i pogarszać swoją kondycję. Wiemy już, że nawilżona skóra to klucz do zachowanie jej kondycji w najlepszej postaci dlatego kwas hialuronowy stosowany od wewnątrz zwyczajnie tę wilgoć zatrzymuje. Czy wiesz, że 70% Polek nie pije regularnie wody, a większości z nich nie suplementuje kwasu hialuronowego?

Dlaczego stosowanie kwasu hialuronowego jest tak ważne, zwłaszcza dla mam?

Kwas hialuronowy wpływa naturalnie na funkcje naszej skóry chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi, ale również wpływając na regulacje zachodzące wewnątrz organizmu, takie jak gospodarka wodna. W pewnym stopniu także chroni skórę przed promieniami UV zwłaszcza w ciąży, kiedy skóra staje się bardziej wrażliwa na promieniowanie. Jak się okazuje kluczowym jest nawilżenie skóry, aby utrzymać ją zdrową i elastyczną. Zwłaszcza w ciąży, nasza skóra wykonuje najwięcej „ćwiczeń” i potrzebuje składników odżywczych nie tylko dla świeżego wyglądu, ale przede wszystkim zachowania ochronnej bariery. Proceanis z myślą o każdej kobiecie, bez względu na potrzeby skóry, zajmuje się jej odżywianiem od wewnątrz. Skład Hyaluron beauty drink’a jest w 100% naturalny i bazuje na wyciągu z granatów. Znajdują się w nim witaminy jak i składniki odżywcze wspierające kondycje włosów i paznokci. Wiemy też, z doświadczenia, że suplementy cudów nie zdziałają niemniej zdrowa dieta jest kluczowa dla naszej kondycji i stanu zdrowia.

kwas hialuronowy

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

kwas hialuronowy

Czy to może działać? Przecież kwas hialuronowy nie absorbuje się tak łatwo, poza tym mam alergie.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie, której ubywa nam z wiekiem. Dostarczanie go codziennie w diecie pozwala uzupełnić jego złoża w organizmie. Oczy, stawy, skóra – tam mamy go najwięcej i tam też jest dystrybuowany po spożyciu. Mimo, że badania naukowe potwierdzają działanie kwasu hialuronowego w diecie, wciąż pojawia się sporo wątpliwości co do jego przyswajalności.

kwas hialuronowy
kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy do picia PROCEANIS Hyaluron Drink został stworzony w taki sposób, aby działać natychmiast. Płynna forma produktu pozwala na lepszą absorpcję i, co ciekawe,  działa u każdego inaczej. Badania przeprowadzone na ochotnikach, którzy po 3 miesiącach stosowania Hyaluron Drink’a mieli opisać swoje reakcje i odczucia z nim związane. Okazało się, że produkt wpływa nie tylko na poziom nawilżenia skóry i jej elastyczność, ale także na jej kolor, strukturę oraz zmarszczki na całym ciele. Zdjęcia mówiły same za siebie, a satysfakcja rosła z każdym łykiem.

Każdy suplement przed i w czasie ciąży, powinniśmy skonsultować z lekarzem. Proceanis Hyaluron Drink nie przekracza zalecanych dawek dziennych na Vit A czy C, które w nadmiarze mogą w tym okresie zaszkodzić. Kwas hialuronowy natomiast jest w 100% bezpieczny i jest bezpieczną alternatywą w tym okresie do zachowania świetnej kondycji skóry, takiej jaką normalnie widzimy po zabiegach kosmetycznych.

Jak wiemy rozstępy to temat, który pojawia się i niestety nie znika po ciąży, dlatego NAWILŻANIE skóry od środka, przed i w jej trakcie a także i po, powinno stać się codziennym rytuałem. Oczywiście z genetycznego punktu widzenia, niektóre z nas, są w jakimś stopniu skazane na powstawanie rozstępów, ale jesteśmy w stanie zapobiec nowym lub pogłębiającym się rozstępom jeśli skóra będzie odpowiednio przygotowana na zmiany i właściwie odżywiona.

kwas hialuronowy

Świadome podejście do pielęgnacji skóry czy utrzymania zdrowia jest coraz powszechniejsze wśród kobiet. Dużo czytamy i testujemy, nawet wracamy do korzeni opierając się na medycynie naturalnej. Jesteśmy przekonane, że nic tak nie poprawia jakości naszego życia i zdrowia jak świadome i konsekwentne wybory jakich dokonujemy na co dzień. Wyborem marki Proceanis było danie tej możliwości Polkom, aby miały dostęp do jakościowych i skutecznych, ale przede wszystkim naturalnych i bezpiecznych produktów, które pomogą osiągnąć doskonalszą skórę i zdrowie każdego dnia.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.