3,2,1 – zaczynamy! Wraz ze swoimi dziećmi daj się ponieść nadchodzącej fali szaleństwa i dołącz do drużyny Loca. Wiosenno-letnia kolekcja marki Lamama to nieokiełznana zabawa z geometrią i kolorem, która na pierwszym miejscu jak zawsze stawia komfort oraz wygodę milusińskich.

***

Lamama nie zna takiego pojęcia jak nuda. A że jak mawiał Szalony Kapelusznik „tylko wariaci są coś warci” najnowsza kolekcja na wiosnę i lato otrzymała tytuł „Loca” (z hiszpańskiego szalona, nieobliczalna). Zgodnie z zapowiedzią jest więc kolorowo, pod prąd i bardzo niesfornie.

Nie ma w tym żadnego przypadku. Sama Lamama, czyli właścicielka marki Monika Muñoz Wasztyl starała się przemycić do nowej kolekcji szczyptę kolumbijskiego szaleństwa, które tak bardzo urzekło ja podczas podróży do tego kraju. „Jadąc tam ryzykujesz, że nie zechcesz wrócić” – Monika opowiadająca o fascynacji Kolumbią i tamtejszą kulturą oraz stylem życia.

Oprócz wyjątkowych autorskich printów nie sposób nie zwrócić także uwagi na materiały. Najlepszej jakości, od wyselekcjonowanych polskich dostawców posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100 > „Tekstylia godne zaufania” (oznacza to, że są wolne od substancji szkodliwych), dzięki czemu
z powodzeniem mogą być noszone przez dzieci w każdym wieku, również te najmłodsze.

Podobnie jak w poprzednich sezonach i tym razem w rolach modeli wystąpiły dzieci Moniki oraz jej przyjaciół. Rodzinna, pełna ciepła atmosfera na planie znajduje odbicie pełnej luzu sesji zdjęciowej, której autorem jest Kuba Brzozowski.

Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży w sklepie online lamama.sklep.pl oraz stacjonarnym showroomie marki mieszczącym się w Krakowie przy ulicy Sławkowskiej 24.

***

Lamama (z hiszp. mamá – mama) to autorska marka odzieży dla dzieci stworzona przez Monikę Muñoz Wasztyl. Lamama narodziła się wraz z jej synem Tytusem. Nie mogąc znaleźć dla niego ubrań prostych, funkcjonalnych i wykonanych z najlepszych jakościowo materiałów, Monika postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W efekcie powstała Lamama, która na pierwszym miejscu stawia komfort, kolor i ekonomię – luźne fasony sprawiają, że ubranka i akcesoria marki rosną razem z dzieckiem. Wszystkie produkty marki są projektowane i szyte w Krakowie.

wiosenna kolekcja Lamama kolekcja Lamamakolekcja Lamamakolekcja Lamama kolekcja Lamamakolekcja Lamama


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.