Lendo Organic bliżej natury

Lendo Organic powiększyło się o nową kolecję na sezon jesien-zima 2020|2021. Zobaczmy co specjalnego dla nas przygotowali.

lendo organic

SKLEP

lendo organic

Motywy przewodnie kolekcji Ledno Organic na sezon jesień-zima 2020\2021 to folkowe elementy, hafty i natura. Nam ta kolekcja bardzo przypadła do gustu. Jest prosta, ale ciekawa. Tutaj nie ma nudy!

 

Lendo Organic kolekcja

AW 2020\2021

lendo organic
lendo organic

Kolekcje marki Lendo Organic to zawsze powrót do korzeni. Len, który dominuje w jesienno-zimowej kolekcji, był kiedyś nieodłącznym elementem polskiej codzienności.

 

Przewodnie kolory w kolekcji to barwy jesieni: ciepły żółty, pomarańczowy, butelkowa zieleń i odcienie brązu. Gdzieniegdzie pojawia się także burgund. Takie kolory pozwalają dzieciom się wyciszyć, wiedziałaś o tym, że kolory mają taką moc?

lendo organic
lendo organic

Marka modowa w pełni wykorzystuje zalety lnu. Dlatego stworzyli kolekcję dziecięcych ubranek, która łączy len z bawełną, wiskozą i wełną. Jednocześnie zachowali przy tym wiejski i sielski obrazek, który urozmaicony został o nowoczesne elementy tak, by podążać jednak z duchem czasu.

Ubranka od Lendo są też bardzo komfortowe. Nie ma tutaj podziału na rzeczy od święta i do codziennego użytku. Len jest praktyczny i świetnie jeśli i Ty przekonasz się do niego.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

lendo organic
Wyrazista faktura, kolor, czy też widoczny delikatny splot, z pewnością ożywią każdą dziecięcą garderobę. W tym sezonie nowość w kolekcji to ręczny haft, który pojawia się na ubraniach dla dzieci. Dodaje on ubrankom uroku i stanowi dopełnienie jesienno-zimowej kolekcji Lendo Organic.
lendo organic
lendo organic
lendo organic
lendo organic

Artykuł powstał przy współpracy z marką Lendo Organic.

Artykuł powstał przy współpracy z marką Lendo Organic.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.