Każda mama wie, że wybór krzesełka, bujaczka czy fotelika samochodowego to bardzo trudne zadanie. Trzeba zwracać uwagę na wiele aspektów, z których właściwie każdy ma wpływ na rozwój naszego maluszka.

Na rynku znajduje się tyle produktów, że łatwo się w nich pogubić, na co mama – osoba na najbardziej odpowiedzialnym stanowisku na świecie – nie może sobie pozwolić. Coraz więcej rodziców decyduje się na produkty z charakterystycznym lwem w logo – zobaczmy, co wyróżnia artykuły dla dzieci marki Lionelo.

GDY LICZY SIĘ FUNKCJONALNOŚĆ

Bujaczek Robin dzięki kilku praktycznym funkcjom pozwoli trochę odciążyć zawsze przecież zapracowaną mamę. Funkcja Sound Detect wykrywa płacz dziecka i automatycznie włącza bujanie, więc pociecha szybko się uspokaja, a specjalny system SpeedControlMode automatycznie dopasuje prędkość bujania do wagi dziecka. Każde maleństwo ma swoje ulubione piosenki – Robin został wyposażony w port USB, który umożliwia odtwarzanie dowolnych utworów, potrafi też odgrywać 12 zapisanych w pamięci, usypiających kołysanek. Bujaczek można również sterować za pomocą aplikacji na smartfona.

 

TOPOWY PRODUKT LINII PREMIUM

Niles to połączenie krzesełka do karmienia z bujaczkiem, dzięki czemu będzie użyteczny przez kilka lat – można nawet powiedzieć, że rośnie wraz z dzieckiem. W dopasowaniu ustawień do wzrostu malucha pomaga wielostopniowa regulacja wysokości, oparcia oraz tacki. Specjalna aplikacja umożliwia sterowanie elektronicznymi opcjami za pomocą smartfona – m.in. pozwala na ustawienie jednej z ośmiu prędkości bujania w zależności od tego, przy użyciu którego trybu nasza pociecha najlepiej się czuje.


BEZPIECZEŃSTWO W DESIGNERSKIEJ ODSŁONIE

Fotelik samochodowy Jasper wydaje się dobrą propozycją dla rodziców, którym zależy nie tylko na bezpieczeństwie dziecka, ale również na nowoczesnym designie. Jasper jest wyposażony w wiodące systemy ochronne, takie jak zapięcie ISOFIX czy dodatkowe metalowe wzmocnienia wewnątrz siedziska, a jego właściwości zostały potwierdzone podczas testów zderzeniowych (certyfikat PIMOT). Na uwagę zasługuje też uchwyt na kubek oraz dołączany do zestawu funkcjonalny organizer, pomagający wygodnie przewieźć najpotrzebniejsze rzeczy – od butelek, przez pieluszki, po ulubione zabawki i smakołyki.


PRODUKT 2W1

Dzieci szybko rosną, a wraz z nimi stale zmieniają się ich potrzeby. Z tego powodu krzesełko Lionelo Eli może pełnić funkcję zarówno wysokiego krzesełka do karmienia, jak i zestawu krzesło + stolik. Dzięki temu Eli będzie służyć dziecku przez długie lata – najpierw podczas nauki samodzielnego jedzenia, a później podczas nauki i zabawy.

  • Regulacja kąta oparcia i wysunięcia tacki zapewnia komfort każdemu maluszkowi
  • Krawędzie bez ostrych zakończeń i 5-punktowe pasy dbają o bezpieczeństwo dziecka
  • Tapicerka wykonana jest z oddychającego materiału, który można zdejmować i prać w pralce

Do wszystkich produktów Lionelo dodawany jest pakiet Lionelo Assistance – zestaw rozbudowanych usług gwarancyjnych.

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.10 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.