Każda mama wie, że wybór krzesełka, bujaczka czy fotelika samochodowego to bardzo trudne zadanie. Trzeba zwracać uwagę na wiele aspektów, z których właściwie każdy ma wpływ na rozwój naszego maluszka.

Na rynku znajduje się tyle produktów, że łatwo się w nich pogubić, na co mama – osoba na najbardziej odpowiedzialnym stanowisku na świecie – nie może sobie pozwolić. Coraz więcej rodziców decyduje się na produkty z charakterystycznym lwem w logo – zobaczmy, co wyróżnia artykuły dla dzieci marki Lionelo.

GDY LICZY SIĘ FUNKCJONALNOŚĆ

Bujaczek Robin dzięki kilku praktycznym funkcjom pozwoli trochę odciążyć zawsze przecież zapracowaną mamę. Funkcja Sound Detect wykrywa płacz dziecka i automatycznie włącza bujanie, więc pociecha szybko się uspokaja, a specjalny system SpeedControlMode automatycznie dopasuje prędkość bujania do wagi dziecka. Każde maleństwo ma swoje ulubione piosenki – Robin został wyposażony w port USB, który umożliwia odtwarzanie dowolnych utworów, potrafi też odgrywać 12 zapisanych w pamięci, usypiających kołysanek. Bujaczek można również sterować za pomocą aplikacji na smartfona.

 

TOPOWY PRODUKT LINII PREMIUM

Niles to połączenie krzesełka do karmienia z bujaczkiem, dzięki czemu będzie użyteczny przez kilka lat – można nawet powiedzieć, że rośnie wraz z dzieckiem. W dopasowaniu ustawień do wzrostu malucha pomaga wielostopniowa regulacja wysokości, oparcia oraz tacki. Specjalna aplikacja umożliwia sterowanie elektronicznymi opcjami za pomocą smartfona – m.in. pozwala na ustawienie jednej z ośmiu prędkości bujania w zależności od tego, przy użyciu którego trybu nasza pociecha najlepiej się czuje.


BEZPIECZEŃSTWO W DESIGNERSKIEJ ODSŁONIE

Fotelik samochodowy Jasper wydaje się dobrą propozycją dla rodziców, którym zależy nie tylko na bezpieczeństwie dziecka, ale również na nowoczesnym designie. Jasper jest wyposażony w wiodące systemy ochronne, takie jak zapięcie ISOFIX czy dodatkowe metalowe wzmocnienia wewnątrz siedziska, a jego właściwości zostały potwierdzone podczas testów zderzeniowych (certyfikat PIMOT). Na uwagę zasługuje też uchwyt na kubek oraz dołączany do zestawu funkcjonalny organizer, pomagający wygodnie przewieźć najpotrzebniejsze rzeczy – od butelek, przez pieluszki, po ulubione zabawki i smakołyki.


PRODUKT 2W1

Dzieci szybko rosną, a wraz z nimi stale zmieniają się ich potrzeby. Z tego powodu krzesełko Lionelo Eli może pełnić funkcję zarówno wysokiego krzesełka do karmienia, jak i zestawu krzesło + stolik. Dzięki temu Eli będzie służyć dziecku przez długie lata – najpierw podczas nauki samodzielnego jedzenia, a później podczas nauki i zabawy.

  • Regulacja kąta oparcia i wysunięcia tacki zapewnia komfort każdemu maluszkowi
  • Krawędzie bez ostrych zakończeń i 5-punktowe pasy dbają o bezpieczeństwo dziecka
  • Tapicerka wykonana jest z oddychającego materiału, który można zdejmować i prać w pralce

Do wszystkich produktów Lionelo dodawany jest pakiet Lionelo Assistance – zestaw rozbudowanych usług gwarancyjnych.

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.