Zabawki Hape, pomysł na świąteczny podarunek

Hape to niemiecki, największy na świecie producent zabawek. W swoich projektach stawia na unikatowy design i naturalne surowce. Drewniane elementy, z których wykonane są zabawki idealnie wpasowują się w delikatne rączki, a występujący plastik bez obaw posłuży wiele lat. Ochrona środowiska  ma dla Hape ogromne znaczenie dlatego przygotowany we współpracy prezentownik sprawi, że w tym roku pod choinką będzie Eko.

Święta z zabawką Hape

Autor: Wiktoria Sieja
Fot. Małgorzata Szczęsna

SKLEP

ZABAWKI HAPE MUZYCZNY TWÓRCA

Sześć możliwości zamkniętych w jednym instrumencie zadowoli muzyczne potrzeby twojego dziecka. Starannie wykonana zabawka z dbałością o każdy szczegół z pewnością zachwyci. Gitara wyposażona jest m.in w tamburyn, ksylofon i bębenek co pozwoli maluchowi odkryć różnorodność dźwięków i harmonii.

Święta z zabawką Hape

ZABAWKI HAPE UKŁADANKA MUZYCZNA

Układanka muzyczna Hape to zabawka, którą można bawić się na wiele sposobów. Drewniane klocki w różnych rozmiarach nauczą dzieci pierwszych umiejętności muzycznych. Odkrywanie nowych rytmów i dźwięków na pewno wywoła na waszych twarzach wiele uśmiechów.

Święta z zabawką Hape

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Kreatywny Zeszyt Zabaw MINT z pomysłami na laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie Kreatywny Zeszyt Zabaw z całą masą inspiracji na kreatywny czas. 

Święta z zabawką Hape

Kolorowa gitara flower power to klasyczne brzmienia i ukulele w jednym. Jest to zabawka dla dzieci zainteresowanych muzyką- pierwsze szarpnięcia za struny pomogą zachęcić do nauki, a później już tylko wyobraźnia stanie na przeszkodzie to stworzenia własnych kompozycji. Zabawki Hape charakteryzują się tym, że pozwalają dzieciom rozwijać kreatywność i pomysłowość. 

Drewniane, kolorowe klocki nawlekane na linkę stworzą: pociąg, gąsienicę, wieżę oraz to wszystko co wymyślą dzieci. Zabawki Hape bardzo działają na wyobraźnie i są bezpieczna do zabawy nawet dla tych najmłodszych. Figurki nauczą kształtów i  kolorów, a możliwość ich dowolnego łączenia wspomoże dziecięcą pomysłowość.

Święta z zabawką Hape

Chodzik Hape to doskonałe wsparcie dla małych stópek, które dopiero uczą się kontaktu z ziemią. Solidna konstrukcja wykonana z drewna zapewni dziecku potrzebną w tym okresie rozwoju stabilność ruchu. Kolorowe elementy, których mu nie brakuje dodatkowo zachęcają do korzystania, a miejsce do przechowywania może nadać mu drugą funkcję. Zabawa z zabawkami Hape dostarcza zawsze wielu wrażeń. A tylko od dziecka zależy, w którą stronę rozwinie się historia.

Wielofunkcyjny stoliczek zamieni twoje dziecko w jednoosobową orkiestrę. Instrumenty perkusyjne, z których składa się zabawka wykształcą wrażliwość na nowe dźwięki oraz będą pomocne w nauce rytmu. Radość z uderzania i idącymi za tym odgłosami to dobra lekcja motoryki i kontroli ruchów. To jak, ruszmay do zabawy z Zabawkami Hape?

Święta z zabawką Hape

Dotykowe pianino to innowacyjna zabawka dla wymagających. Sześć utworów, które oferuje nam producent to tylko wstęp inspiracji do własnego komponowania. Nawet najmłodsi mogą zaskoczyć nas swoim dobrym słuchem, a dzięki możliwości zapisywania utworów nie umknie nam żadna nowa melodia grająca w duszy naszego dziecka. Kiedy zrobi się za głośno zawsze możesz skorzystać z regulacji głośności. Zabawki Hape są też przyjazne rodzicom.

Święta z zabawką Hape
Święta z zabawką Hape

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.