Zabawki Hape, pomysł na świąteczny podarunek

Hape to niemiecki, największy na świecie producent zabawek. W swoich projektach stawia na unikatowy design i naturalne surowce. Drewniane elementy, z których wykonane są zabawki idealnie wpasowują się w delikatne rączki, a występujący plastik bez obaw posłuży wiele lat. Ochrona środowiska  ma dla Hape ogromne znaczenie dlatego przygotowany we współpracy prezentownik sprawi, że w tym roku pod choinką będzie Eko.

Święta z zabawką Hape

Autor: Wiktoria Sieja
Fot. Małgorzata Szczęsna

SKLEP

ZABAWKI HAPE MUZYCZNY TWÓRCA

Sześć możliwości zamkniętych w jednym instrumencie zadowoli muzyczne potrzeby twojego dziecka. Starannie wykonana zabawka z dbałością o każdy szczegół z pewnością zachwyci. Gitara wyposażona jest m.in w tamburyn, ksylofon i bębenek co pozwoli maluchowi odkryć różnorodność dźwięków i harmonii.

Święta z zabawką Hape

ZABAWKI HAPE UKŁADANKA MUZYCZNA

Układanka muzyczna Hape to zabawka, którą można bawić się na wiele sposobów. Drewniane klocki w różnych rozmiarach nauczą dzieci pierwszych umiejętności muzycznych. Odkrywanie nowych rytmów i dźwięków na pewno wywoła na waszych twarzach wiele uśmiechów.

Święta z zabawką Hape

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Święta z zabawką Hape

Kolorowa gitara flower power to klasyczne brzmienia i ukulele w jednym. Jest to zabawka dla dzieci zainteresowanych muzyką- pierwsze szarpnięcia za struny pomogą zachęcić do nauki, a później już tylko wyobraźnia stanie na przeszkodzie to stworzenia własnych kompozycji. Zabawki Hape charakteryzują się tym, że pozwalają dzieciom rozwijać kreatywność i pomysłowość. 

Drewniane, kolorowe klocki nawlekane na linkę stworzą: pociąg, gąsienicę, wieżę oraz to wszystko co wymyślą dzieci. Zabawki Hape bardzo działają na wyobraźnie i są bezpieczna do zabawy nawet dla tych najmłodszych. Figurki nauczą kształtów i  kolorów, a możliwość ich dowolnego łączenia wspomoże dziecięcą pomysłowość.

Święta z zabawką Hape

Chodzik Hape to doskonałe wsparcie dla małych stópek, które dopiero uczą się kontaktu z ziemią. Solidna konstrukcja wykonana z drewna zapewni dziecku potrzebną w tym okresie rozwoju stabilność ruchu. Kolorowe elementy, których mu nie brakuje dodatkowo zachęcają do korzystania, a miejsce do przechowywania może nadać mu drugą funkcję. Zabawa z zabawkami Hape dostarcza zawsze wielu wrażeń. A tylko od dziecka zależy, w którą stronę rozwinie się historia.

Wielofunkcyjny stoliczek zamieni twoje dziecko w jednoosobową orkiestrę. Instrumenty perkusyjne, z których składa się zabawka wykształcą wrażliwość na nowe dźwięki oraz będą pomocne w nauce rytmu. Radość z uderzania i idącymi za tym odgłosami to dobra lekcja motoryki i kontroli ruchów. To jak, ruszmay do zabawy z Zabawkami Hape?

Święta z zabawką Hape

Dotykowe pianino to innowacyjna zabawka dla wymagających. Sześć utworów, które oferuje nam producent to tylko wstęp inspiracji do własnego komponowania. Nawet najmłodsi mogą zaskoczyć nas swoim dobrym słuchem, a dzięki możliwości zapisywania utworów nie umknie nam żadna nowa melodia grająca w duszy naszego dziecka. Kiedy zrobi się za głośno zawsze możesz skorzystać z regulacji głośności. Zabawki Hape są też przyjazne rodzicom.

Święta z zabawką Hape
Święta z zabawką Hape

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.