Przychodzimy do Was z bukietem świeżej mięty, która stała się inspiracją dla naszej nowej nazwy – MINT!

Magazyn MINT to powiew świeżości w prasie parentingowej. To nowe treści i gorące tematy w najlepszym wydaniu. Mammazine zmienia nazwę na MINT – Magazyn dla Mam, by dać Wam więcej przyjemności i satysfakcji. Zachowując to co dobre, chcemy sięgać po więcej i dzielić się tym z Wami, naszymi Czytelniczkami.

Poczujcie miętę!

Jej intensywny zapach wprawia nas w dobry nastrój i pobudza do działania. Dobrze komponuje się z czekoladą, a jej napar pozwala ukoić nerwy.

Zostańcie z nami, zaproście przyjaciół. MINT to nowy odcień macierzyństwa.

Do jesiennej palety szarości dodajemy kroplę mięty. Niby niepozorna, a łączy w sobie kolor niebieski, zielony i biały!
Przedstawiamy logotyp magazynu MINT – świeży i orzeźwiający look oraz szybkie do wymówienia hasło: MINT!

Jednym tchem wymawiane przez nas od wielu już dni! Chcemy, by i Wam utkwiło w pamięci. By było synonimem dobrych treści. By miało pozytywne konotacje. Czujecie miętę?

Jesteśmy dla Was z codzienną porcją nowości na www.mintmag.pl. A już w styczniu znajdziecie nas z kolejnym czwartym już numerem w salonach Empik. Ta sama dawka energii, te same dobre treści, ale w nowej odsłonie. Zostańcie z nami, jeszcze nie postawiłyśmy kropki nad „i”.

Jednym słowem – MINT

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.