Przychodzimy do Was z bukietem świeżej mięty, która stała się inspiracją dla naszej nowej nazwy – MINT!

Magazyn MINT to powiew świeżości w prasie parentingowej. To nowe treści i gorące tematy w najlepszym wydaniu. Mammazine zmienia nazwę na MINT – Magazyn dla Mam, by dać Wam więcej przyjemności i satysfakcji. Zachowując to co dobre, chcemy sięgać po więcej i dzielić się tym z Wami, naszymi Czytelniczkami.

Poczujcie miętę!

Jej intensywny zapach wprawia nas w dobry nastrój i pobudza do działania. Dobrze komponuje się z czekoladą, a jej napar pozwala ukoić nerwy.

Zostańcie z nami, zaproście przyjaciół. MINT to nowy odcień macierzyństwa.

Do jesiennej palety szarości dodajemy kroplę mięty. Niby niepozorna, a łączy w sobie kolor niebieski, zielony i biały!
Przedstawiamy logotyp magazynu MINT – świeży i orzeźwiający look oraz szybkie do wymówienia hasło: MINT!

Jednym tchem wymawiane przez nas od wielu już dni! Chcemy, by i Wam utkwiło w pamięci. By było synonimem dobrych treści. By miało pozytywne konotacje. Czujecie miętę?

Jesteśmy dla Was z codzienną porcją nowości na www.mintmag.pl. A już w styczniu znajdziecie nas z kolejnym czwartym już numerem w salonach Empik. Ta sama dawka energii, te same dobre treści, ale w nowej odsłonie. Zostańcie z nami, jeszcze nie postawiłyśmy kropki nad „i”.

Jednym słowem – MINT

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.