DziecioLada to wrocławska klubokawiarnia – miejsce spotkań małych i dużych, kraina dziecięcej wyobraźni. Przestrzeń stworzona na podstawie wielu opinii i sugestii ludzi, którzy kochają dzieci i poświęcają im swój czas. Właściciele dokładają wszelkich starań, aby jednocześnie bawić i rozwijać twórczo dzieci poprzez organizację różnego rodzaju zajęć i warsztatów, niezależnie od wieku, zdolności i zainteresowań. Na miejscu jest przytulny przewijak dla najmłodszych oraz kameralny pokój do karmienia.

DziecioLada to przyjazna przestrzeń, miła atmosfera i obsługa. W klubokawiarni istnieje możliwość zorganizowania niezapomnianego przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka oraz imprez okolicznościowych. DziecioLada zaprasza dzieci od pierwszych dni życia. Na miejscu jest przewijak oraz pokój do karmienia. Bardzo wygodne i praktyczne. Co więcej jest możliwość podgrzania posiłku dla dziecka.  W czasie, gdy dzieci będą się bawić rodzice mogą zrelaksować się przy filiżance włoskiej kawy i domowym cieście. Do kawiarni prowadzi specjalny podjazd dla wózków i nie trzeba pokonywać schodów. Na zmotoryzowanych w okolicy kawiarni czeka bezpłatny parking.

Z menu DziecioLady można wybrać naleśniki, kanapki, sałatki i wiele innych smakołyków.

Ciekawa jestem jakie są Twoje ulubione miejsca dla mamy i dziecka na mapie Wrocławia?

Co bierzemy pod uwagę weryfikując miejsca?

  • czy menu dostosowane jest dla dzieci
  • czy na miejscu są atrakcje i zabawy dla dzieci
  • jakie obsługa ma podejście do dzieci
  • czy można w niej zorganizować rodzinną uroczystość
  • czy oferuje zajęcia dla dzieci

dzieciolada dzieciolada
dzieciolada dzieciolada mammazone

dzieciolada mammazonedzieciolada mammazonedzieciolada mammazoneMAMMAZONE MAMMAZONE ZNAK WODNY CZARNYDziecioLada, ul.Skrzydlata 21a/1b, Wrocław-Gadow Mały

www.dziecioalda.pl

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.