Położony niecałe 40 km od Rzymu Zoomarine to miła odskocznia od zwiedzania zakamarków wiecznego miasta. Miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Spora dawka emocji w połączeniu ze świetną, beztroską zabawą sprawia, że dzień wypełniony po brzegi atrakcjami mija w oka mgnieniu. Zoomarine to nie tylko spotkanie w oko w oko ze zwierzętami, ale również park wodny który dostarcza ochłody w upalne włoskie wakacje.

Wybierając się do Zoomarine koniecznie zabierz zatem kostium kąpielowy i ręczniki dla całej rodziny. Na miejscu czekają występy akrobacji wodnych, pokaz fok, delfinów a nawet papug. Liczne kolejki i karuzele i wodne zjeżdżalnie wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci.

Na miłośników dinozaurów czeka park rodem z popularnego filmu Jurassic Park, a dla kinomanów kino 4D. Wyprawa na jeden dzień może okazać się na krótka, aby żeby doświadczyć wszystkich czekających w parku rozrywki atrakcji. Będzie okazja na powrót lub przedłużenie pobytu !

 

Cenne informacje:

Przy wejściu za 5 EUR można wynająć skrytkę, która pozwoli na pozostawienie rzeczy i swobodne poruszanie się po parku.

Jeśli masz ochotę na piknik w Zoomarine bez najmniejszego problemu wniesiesz na teren parku koszyk piknikowy, miejsc do piknikowania jest wiele.

 

CENNIK

Bilet dla osoby dorosłej 28 EUR

Bilet dla dziecka 21 EUR

*warto kupić bilet on line

** warto sprawdzać stronę www, gdyż pojawiają się sezonowe promocyjne ceny i pakiety specjalne

Więcej informacji szukaj na:

www.en.zoomarine.it

1 2 3 5 6 7 9

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.