Położony niecałe 40 km od Rzymu Zoomarine to miła odskocznia od zwiedzania zakamarków wiecznego miasta. Miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Spora dawka emocji w połączeniu ze świetną, beztroską zabawą sprawia, że dzień wypełniony po brzegi atrakcjami mija w oka mgnieniu. Zoomarine to nie tylko spotkanie w oko w oko ze zwierzętami, ale również park wodny który dostarcza ochłody w upalne włoskie wakacje.

Wybierając się do Zoomarine koniecznie zabierz zatem kostium kąpielowy i ręczniki dla całej rodziny. Na miejscu czekają występy akrobacji wodnych, pokaz fok, delfinów a nawet papug. Liczne kolejki i karuzele i wodne zjeżdżalnie wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci.

Na miłośników dinozaurów czeka park rodem z popularnego filmu Jurassic Park, a dla kinomanów kino 4D. Wyprawa na jeden dzień może okazać się na krótka, aby żeby doświadczyć wszystkich czekających w parku rozrywki atrakcji. Będzie okazja na powrót lub przedłużenie pobytu !

 

Cenne informacje:

Przy wejściu za 5 EUR można wynająć skrytkę, która pozwoli na pozostawienie rzeczy i swobodne poruszanie się po parku.

Jeśli masz ochotę na piknik w Zoomarine bez najmniejszego problemu wniesiesz na teren parku koszyk piknikowy, miejsc do piknikowania jest wiele.

 

CENNIK

Bilet dla osoby dorosłej 28 EUR

Bilet dla dziecka 21 EUR

*warto kupić bilet on line

** warto sprawdzać stronę www, gdyż pojawiają się sezonowe promocyjne ceny i pakiety specjalne

Więcej informacji szukaj na:

www.en.zoomarine.it

1 2 3 5 6 7 9

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.