Food Lab Studio – kulinarnie zaczarowane miejsce, wymarzone, wyczekane i dopieszczone. Twórcą jest Grzegorz Łapanowski, jak sam twierdzi, to miejsce na które pracował wiele lat, które jest dobrze przemyślane, stworzone z pasji do ludzi, dobrej kuchni i wspólnego gotowania.

Food Lab Studio to największe w Polsce studio kulinarno-eventowe. Na tej ogromnej powierzchni znajdziemy miejsce na chwilę relaksu przy dobrej kulinarnej lekturze. Biblioteczka w studio ma bardzo szeroką i bogatą ofertę. Każdy, od najmłodszego do najstarszego, znajdzie w niej coś dla siebie.

food lab food lab

Studio posiada również miejsce przeznaczone na konferencje i spotkania. Przy jednym stole mogą spotkać się pasjonaci i profesjonaliści, by dzielić się wiedzą i pasją, by rozmawiać, tworzyć i organizować kulinarną „przestrzeń”.

Sercem tego miejsca jest oczywiście wyspa pokazowa wraz z wyspami warsztatowymi. To tutaj odbywają się warsztaty kulinarne, tutaj spotykają się miłośnicy dobrej kuchni, to tu dzieje się najwięcej. W zapleczu kuchennym nie brakuje niczego. Znajdziemy tu kompleksowe wyposażenie, garnki, patelnie, roboty kuchenne, naczynia do serwowania dań, kuchenki, piece – czyli wszystko to, co potrzebne jest by stworzyć coś pysznego!

Food Lab Studio oferuje pokazy kulinarne, warsztaty, degustacje, spotkania z jedzeniem w tle oraz wykłady. Tu możecie zorganizować wernisaże, spotkania biznesowe czy konferencje prasowe. Ludzie, tworzący to miejsce otwarci są na nowe idee i pomysły, każdy event przygotowują z dbałością o szczegóły i z pełnym zaangażowaniem.

Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Food Lab Studio już kilka razy i uwierzcie, naprawdę warto! To miejsce zachwyca, przepełnia energią i sprawia, że gotowanie to czysta przyjemność!

 

Food Lab Studio

Ul. Racjonalizacji 5

Warszawa

 

Tekst: Ewelina Szkutnik

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.