Food Lab Studio – kulinarnie zaczarowane miejsce, wymarzone, wyczekane i dopieszczone. Twórcą jest Grzegorz Łapanowski, jak sam twierdzi, to miejsce na które pracował wiele lat, które jest dobrze przemyślane, stworzone z pasji do ludzi, dobrej kuchni i wspólnego gotowania.

Food Lab Studio to największe w Polsce studio kulinarno-eventowe. Na tej ogromnej powierzchni znajdziemy miejsce na chwilę relaksu przy dobrej kulinarnej lekturze. Biblioteczka w studio ma bardzo szeroką i bogatą ofertę. Każdy, od najmłodszego do najstarszego, znajdzie w niej coś dla siebie.

IMG_3555 IMG_3801

Studio posiada również miejsce przeznaczone na konferencje i spotkania. Przy jednym stole mogą spotkać się pasjonaci i profesjonaliści, by dzielić się wiedzą i pasją, by rozmawiać, tworzyć i organizować kulinarną „przestrzeń”.

Sercem tego miejsca jest oczywiście wyspa pokazowa wraz z wyspami warsztatowymi. To tutaj odbywają się warsztaty kulinarne, tutaj spotykają się miłośnicy dobrej kuchni, to tu dzieje się najwięcej. W zapleczu kuchennym nie brakuje niczego. Znajdziemy tu kompleksowe wyposażenie, garnki, patelnie, roboty kuchenne, naczynia do serwowania dań, kuchenki, piece – czyli wszystko to, co potrzebne jest by stworzyć coś pysznego!

Food Lab Studio oferuje pokazy kulinarne, warsztaty, degustacje, spotkania z jedzeniem w tle oraz wykłady. Tu możecie zorganizować wernisaże, spotkania biznesowe czy konferencje prasowe. Ludzie, tworzący to miejsce otwarci są na nowe idee i pomysły, każdy event przygotowują z dbałością o szczegóły i z pełnym zaangażowaniem.

Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Food Lab Studio już kilka razy i uwierzcie, naprawdę warto! To miejsce zachwyca, przepełnia energią i sprawia, że gotowanie to czysta przyjemność!

 

Food Lab Studio

Ul. Racjonalizacji 5

Warszawa

 

Tekst :Ewelina Szkutnik

 

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.