Zima ominęła nas jak na razie szerokim łukiem, ale bądźmy gotowe na wszystko. Oto topowe modowe trendy na nadchodzące miesiące. Czerp garściami, śmiało!


ODYSEJA KOSMICZNA

Trend w modzie na zimę 2017/2018

Houston, mamy problem“ – kompletnie osz

aleliśmy na punkcie galaktycznych motywów! Printy rodem ze zdjęć NASA, mleczna droga i kosmiczne pojazdy opanowały wyobraźnie projektantów. Dziecięce marzenia mogą się w tym sezonie ziścić i chociaż po części przeniesiemy się w odległe, galaktyczne krainy. Czeka nas totalny odlot w kosmos!


LEŚNE OPOWIEŚCI

Trend w modzie na zimę 2017/2018

Kolory Ziemi przełamane pastelowymi odcieniami to idealna kompilacja barw. Razem z printami leśnych mieszkańców tworzą zestawienie, które będzie kuszącą propozycją dla dziewczęcej, jesiennej garderoby. Urocza koronkowa sukienka, gruby, wełniany sweter w delikatnej tonacji, zamszowe botki i pleciona czapka to zestaw dla małej romantyczki, nie tylko na zimowy spacer.


ZIMOWY OGRÓD

Trend w modzie na zimę 2017/2018

Widzę kwiaty, wszędzie kwiaty! Motywy roślinne – dotychczas zarezerwowane dla wiosennych stylizacji – na dobre opanowały wybiegi oraz nasze garderoby. Drukowane oraz te jakby malowane akwarelami, w aplikacjach 3D czy haftowane. Kwiaty na koszulach, kwiaty na sukienkach. W tym sezonie także kwiaty na butach i torebkach. Nastało kwiatowe szaleństwo, które opanowało modowy świat!


Autor: Magdalena Stalewska

Świeżo upieczona mama. Absolwentka prognozowania trendów w obszarach mody i designu. Na co dzień poszukiwaczka trendów. Uwielbia podróże, kawę i wszystko, co francuskie. Zakochana w Gdyni, mężu i synku.

Photo credit: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

Zdjęcie główne: Edytorial MINT MAG / Produkcja: Pink Wings Studio / Fot. Emily Kornya

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.