Zima ominęła nas jak na razie szerokim łukiem, ale bądźmy gotowe na wszystko. Oto topowe modowe trendy na nadchodzące miesiące. Czerp garściami, śmiało!


ODYSEJA KOSMICZNA

Trend w modzie na zimę 2017/2018

Houston, mamy problem“ – kompletnie osz

aleliśmy na punkcie galaktycznych motywów! Printy rodem ze zdjęć NASA, mleczna droga i kosmiczne pojazdy opanowały wyobraźnie projektantów. Dziecięce marzenia mogą się w tym sezonie ziścić i chociaż po części przeniesiemy się w odległe, galaktyczne krainy. Czeka nas totalny odlot w kosmos!


LEŚNE OPOWIEŚCI

Trend w modzie na zimę 2017/2018

Kolory Ziemi przełamane pastelowymi odcieniami to idealna kompilacja barw. Razem z printami leśnych mieszkańców tworzą zestawienie, które będzie kuszącą propozycją dla dziewczęcej, jesiennej garderoby. Urocza koronkowa sukienka, gruby, wełniany sweter w delikatnej tonacji, zamszowe botki i pleciona czapka to zestaw dla małej romantyczki, nie tylko na zimowy spacer.


ZIMOWY OGRÓD

Trend w modzie na zimę 2017/2018

Widzę kwiaty, wszędzie kwiaty! Motywy roślinne – dotychczas zarezerwowane dla wiosennych stylizacji – na dobre opanowały wybiegi oraz nasze garderoby. Drukowane oraz te jakby malowane akwarelami, w aplikacjach 3D czy haftowane. Kwiaty na koszulach, kwiaty na sukienkach. W tym sezonie także kwiaty na butach i torebkach. Nastało kwiatowe szaleństwo, które opanowało modowy świat!


Autor: Magdalena Stalewska

Świeżo upieczona mama. Absolwentka prognozowania trendów w obszarach mody i designu. Na co dzień poszukiwaczka trendów. Uwielbia podróże, kawę i wszystko, co francuskie. Zakochana w Gdyni, mężu i synku.

Photo credit: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

Zdjęcie główne: Edytorial MINT MAG / Produkcja: Pink Wings Studio / Fot. Emily Kornya

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.