Mopsik, który chciał zostać syrenką
Dzisiaj przybywam do Ciebie z recenzją zabawnej, lekkiej i idealnej na deszczową pogodę książki ,,Mopsik, który chciał zostać syrenką”. Zaraz dowiesz się dlaczego warto poznać tą serię.
mopsik który chciał zostać syrenką

SKLEP

Tytuł: ,,Mopsik, który chciał zostać syrenką”

Autor: Bella Swift

Wydawnictwo: Wilga

Wiek: 9+

Cena: 19,99 zł

 

Mopsik, który chciał zostać syrenką, to kolejna część zabawnej serii o mopsiku Peggy. Już sama okładka książki powoduje uśmiech na twarzy. Po chwili namysłu uznałam, że czytając tą książkę z Zoe, sama mam z tego ogromna frajdę.

Najnowsza część przygód mopsika, przenosi nas w nadmorskie klimaty ze słońcem w tle. A ponieważ tego nam najbardziej obecnie brakuje, mimo deszczowego dnia, zaszyłyśmy się w łazience i oddałyśmy się lekturze. Zoe w wannie pławiąc się jak syrenka, ja delektując się czasem spędzonym na czytaniu z córeczką.

mopsik który chciał zostać syrenką
mopsik który chciał zostać syrenką

O czym jest książka ,,Mopsik, który chciał zostać syrenką”?

To rodzinna, ciepła opowieść o przygodach psa Peggy. Ten mopsik ma wyjątkową ludzką rodzinę. W jej skład wchodzi szalona trójka dzieciaczków: Ruby, Finn oraz Chloe oraz mam i tata. Każdą historię poznajemy z pozycji psa, który nie rusza się nigdzie bez swojej ulubionej rodzinki.

Peggy mopsik ma swoje trafne życiowe obserwacje i przemyślenia. Uwielbia poznawać świat, zawsze pakuje się w interesujące przygody. A dla swoich przyjaciół zrobiłby dosłownie wszystko.

I właśnie to jest tematem książki ,,Mopsik, który chciał zostać syrenką”. Nie chcę zdradzać Ci szczegółów, żebyście mieli frajdę z czytania, ale już sam tytuł książki pokazuje, w którą stronę zmierzają wakacje nad morzem. Ale mopsik może być usprawiedliwiony, działa tylko i wyłącznie w dobrej wierze.

 

mopsik który chciał zostać syrenką
mopsik który chciał zostać syrenką

Dla kogo książka będzie doskonała?

,,Mopsik, który chciał zostać syrenką” to książka, która ma duże litery. Nadaje się świetnie dla dzieci, które już umieją czytać i maja ochotę na pierwsze przygody z beletrystyką dla młodszej grupy wiekowej. Pojawiają się też ilustracje szkicowane ołówkiem, to miły akcent, który pozwoli dodatkowo zobrazować bohaterów książki.

Ponieważ Zoe jest za mała i nie umie jeszcze czytać, mam cała frajdę i czytam z nią. Totalnie bez wyrzutów sumienia zaczytuję się w przygodach mopsika Peggy.

Ta zabawna książka ze sporą dozą humoru rozchmurzy najbardziej deszczowy dzień. Jest idealna do plecaka na wakacje i w podróż pociągiem do babci. Można ją czytać dosłownie wszędzie z uśmiechem od ucha do ucha.

Dostałam od Zoe misję – wykupić wszystkie dostępne części przygód mopsika, żeby frajda trwała dłużej.

mopsik który chciał zostać syrenką
mopsik który chciał zostać syrenką

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

mopsik który chciał zostać syrenką
mopsik który chciał zostać syrenką

Gdzie kupić można książkę ,,Mopsik, który chciał zostać syrenką”?

Książka dostępna jest stacjonarnie w księgarniach oraz poprzez zakupy przez internet. Obecnie na stronie wydawnictwa, kupić ją można w promocyjnej cenie 14,99 zł.
mopsik który chciał zostać syrenką
mopsik który chciał zostać syrenką

Jeśl i Ty chcesz rozbawić się poczynaniami mopsika Peggy – KUP książkę Tu.

Artykuł powstał przy współpracy z Wydawnictwem Wilga.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.