Nie takie zimno straszne

Nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Czy garderoba Twojego dziecka jest gotowa na każdą pogodę w tym sezonie? Sprawdź bez czego jesienią i zimą nie możecie się obyć. Innowacyjna marka Reima ma dla Ciebie kilka sprawdzonych rozwiązań.

reima

SKLEP

Bez względu na pogodę, dzieci wyruszają w poszukiwaniu przygód nie tylko od święta, ale każdego dnia. Jedne wyprawy są mniejsze i nie wychodzą poza podwórko, inne pozwalają ruszać w nieznane z plecakiem na plecach. Dzieci są ciekawe świata, dzieci niczego się nie boją.

Nie ważne gdzie, ważne jak jesteś na jesienno-zimową przygodę ubrany. Zapraszam zatem serdecznie w podróż po dziecięcej garderobie w sezonie 2021/2022. Nie mogę zapewnić pogody, ale mogę zaproponować w czym eskapady będą wygodne i ciepłe. Aby być wiarygodną w rekomendacjach, zaprosiłam do współtworzenia artykułu markę Reima, która od 75 lat dba o to, aby pogoda nie była przeszkodą w eksploracji świata. Dba też, aby żadne siły natury, nie pokrzyżowały dzieciom planów i pozwolił im dzielnie kroczyć w stronę przyszłości. 

Z Reimą każda pogoda jest dobra na spacer

Jesień i zima niosą ze sobą liczne pomysły na czas na świeżym powietrzu. Nie wiem jak Ty, ale my już mamy swoją Bucket Listę na ten sezon. Odpowiednio dobrane ubrania, zapewnią komfort noszenia bez względu na warunki atmosferyczne. A jeśli modę połączyć można z poszanowaniem środowiska, tym bardziej chcemy ruszać na podbój okolicy. Marka Reima nie tylko dba o to, aby przy każdej pogodowej aurze było ciepło, to jeszcze realizuje odpowiedzialną modę. Ich fińskie pochodzenie pozwala im na wyznaczanie trendów, inspirowanie dzieci i rodziców do zabaw na świeżym powietrzu czy jest wiatr, czy mróz. To ich sposób na promowanie zdrowego stylu życia i zachęcania do ruchu i aktywności na świeżym powietrzu.

Celem marki Reima jest to, aby dziecko mogło być dzieckiem bez względu na pogodę. I dlatego oferuje kolekcję idealną na każde warunki pogodowe. Co więcej, Reima myśli nie tylko o tym, co dobre dla dzieci, ale też o tym, co dobre dla planety.

reima
reima

Dbamy o to, co kochamy

Zadaniem rodziców jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa. Dlatego też taką wagę przywiązuję do odpowiedniego do pogody ubrania. Ale od zawsze unikam przegrzania. Stawiam na sprawdzony, innowacyjny materiał, który może ulec recyklingowi. Jeśli tylko jest taka możliwość dbam o planetę Ziemia. Marka Reima od początku swojego istnienia poszukiwała nowatorskich rozwiązań. Już po wojnie wykorzystywała ubrania wojskowe, które przerabiała na inne, te dla cywilów. Od tego czasu Reima nie ustaje w badaniach i rozwoju. 

W Finlandii mówi się, że ,,Drobne chwile mają ogromne znaczenie”. Idąc tym tokiem myślenia można powiedzieć, że małe-wielkie gesty budują ten świat. Jeśli nordyckie DNA Reimy pozwala pokazać rodzicom jak w prosty sposób pozwolić dzieciom na korzystanie z każdej pogody, warto sięgnąć po ich wiedzę i doświadczenie. 

Dzieci z natury są ciekawe i chętne do odkrywania świata. Zabawa to podstawa. Udowodniono bowiem, że zabawa daje dziecku lepszy start w przyszłość i dlatego Reima pamięta o tym tworząc kolekcje sezonowe. Niech każde dziecko ma równe szanse na rozwój.

reima

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Moda przyszłości

Kulkija, to kurtka wykonana w 100% z materiału, który można poddać recyklingowi – zwanym monomateriałem. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby ochronić dziecko przed nieprzychylną pogodą i dać radość w zabawie na świeżym powietrzu każdego dnia. Zdecydowana większość ubrań przeznaczonych do wykorzystania na zewnątrz, wykonana jest z kilku różnych materiałów. Reima poszła o krok dalej, wykorzystała monomateriał, dzięki czemu dodają swoją cegiełkę do ratowania planety. Materiał ten można bowiem wykorzystywać od nowa i od nowa i tak w nieskończoność. Czyż to nie idealne rozwiązanie?

Kolejna innowacja to Reimatec. Czyli tkanina w 100% wodoodporna. Dzięki temu dzieciom jest zawsze wygodnie i sucho. Dla dzieci cały świat to jeden wielki plac zabaw. Dlatego też ich ubrania  muszą być gotowe na wszystkie wyzwania: deszcz, wiatr, upały, a nawet śnieg. Reimatec to innowacyjna warstwa, która jest ekologiczna i trwała. Reimatec oddycha, co oznacza, że naturalnie wytwarzana przez ciało wilgoć, wyparowuje na zewnątrz. Jest to bardzo ważne, ponieważ mokra skóra traci ciepło 25 razy szybciej niż sucha. Ubrania firmy Reima mają wykończenia DWR – co oznacza, że mają trwałą hydrofobowość. Dzięki czemu ubrań nie trzeba tak często prać, wystarczy z nich dosłownie zetrzeć brud. Reima wie, że chcesz dać dziecku to, co najlepsze i daje Ci najlepsze rozwiązania, żebyś Ci w tym pomóc. I na koniec Reima jest ekologiczna, Reimatec to trwały materiał, który pozwala korzystać z ubrań wielu dzieciom. Te nowatorskie rozwiązania naprawdę pozwolą Ci spać spokojnie.

reima

Jutro jest dzisiaj

Nie mamy czasu, aby kolejny dzień zapominać o środowisku. Jutro jest dzisiaj i jeśli chcemy pozostawić Ziemię naszym przodkom, musimy wspólnie podjąć działania tu i teraz. Musisz zrozumieć, że nawet mały krok jest wielkim. Reima od początku swojego istnienia wie, że na Ziemi jesteśmy tylko gośćmi. Ich badania pokazały, że wydłużenie okresu użytkowania produktu o zaledwie 3 miesiące, może zredukować jego negatywny wpływ na środowisko aż o 10%. Reima wie również, że dbając o ubrania, możemy zdziałać więcej. Dlatego też produkowane przez nich ubrania są na tyle trwałe, żeby zostały w Twojej rodzinie jak najdłużej. Co więcej w ich szerokiej ofercie znajdziesz także zestawy naprawcze, które pozwolą dać ubraniu drugie życie. Sprytne, prawda?

Aby kolejne pokolenia dzieci mogły bawić się na śniegu i skakać w kałużach, konieczne są działania mające na celu ochronę klimatu. Reima analizuje na bieżąco swój wkład w ślad węglowy i podejmuje działania, aby go zmniejszyć. Edukuje pracowników w zakresie zrównoważonego rozwoju. 

Jeśli przy sezonowych zakupach mogę zadbać o Ziemię, robię to. Jeśli mogę skorzystać z pomocy ekspertów, tym bardziej sięgam po nowatorskie rozwiązania. I nawet chociaż myślisz, że Twój gest to kropla w morzu potrzeb, mylisz się. Zacznij od siebie, opowiedz o sprawdzonych sposobach koleżankom, i przybij z nami piątkę, bo właśnie dołożyłaś swój wkład w ratowanie planety. Pomyśl, co możesz zdziałać, gdy przeanalizujesz wszystkie swoje codzienne działania?

reima
reima

Nasze ulubione ubrania od Reimy to kurtki: Muutun, Jatkuu, Uuteen, Kulkija, bluza Seuraan oraz spodnie Kierto. A jakie są Twoje typy na sezon jesień-zima 2021/2022?

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.